Duracell Şarj Edilebilir AAA Şarjlı İnce Kalem Pil 750 Mah 2Li Paket Hr03 Dc2400 İncelemesi

Şarjlı İnce Kalem Pil

Duracell şarj edilebilir AAA şarjlı ince kalem pil 750 mah 2li paket hr03 dc2400 hem uzun ömürlü hem de kaliteli bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Uzun süreli olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca garantili bir şekilde sizlere sunulmaktadır. 

Duracell piller 10 kata kadar uzun ömür sunar. Özellikleriyle günlük hayatınızda kullandığınız cihazlarınıza mükemmel bir güç sağlar. Bu piller cihazların güç kaybetmemesini sağlar. Dayanıklı ve güçlü cihazlar için Duracell şarj edilebilir AAA şarjlı ince kalem pil 750 mah 2li paket hr03 dc2400 piller mükemmel çözümdür. Dayanıklı ve güvenli olduğu gibi cihazlardan keyif almanızı da sağlar. Size uzun ömürlü güç sunmaktadır. Kullanışlı yapısı ve fiyatıyla göz doldurmaktadır. Hem sizi düşünürken hem de bütçenizi düşünmeyi ihmal etmez. Her yönü ile sizi, arkadaşlarınızı ve tanıdıklarınızı hayran bırakır. Gücüyle de çevrenizin dikkatini çekmeyi başaracaktır. Sizde kullanmaya başladıkça tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Üstelik görünümü ile yer kaplamaz ve alanda muhafaza edilebilir. Evinizde rahat ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Akla gelebilecek her alanda kullanımı mevcuttur.

Duracell Şarj Edilebilir AAA Şarjlı İnce Kalem Pil 750 Mah 2Li Paket Hr03 Dc2400 Özellikleri

Şarjlı İnce Kalem Pil
Şarjlı İnce Kalem Pil

Duracell şarj edilebilir AAA piller 400 defaya kadar yeniden şarj edilebilir. Duracell şarj edilebilir AAA şarjlı ince kalem pil 750 mah 2li paket hr03 dc 2400 bebek telsizi ya da kablosuz fare gibi düzenli kullanılan cihazlar için uygundur. Kullanmadığınızda 6 aya kadar şarjlı kalırlar. Bu özelliklerin yanında duracell pillerin 3 yıl dayanma garantisi mevcuttur. Bu güçlü NİMH piller, tüm NİMH şarj cihazlarıyla çalışır ve AA ve AAA boylarında sunulmaktadır. Şarj edilebilir pilleri yüzlerce kez kullanabilirsiniz. Ayrıca taşınabilir ve kompakt şarj cihazları ile hem evde hem de dışarıda rahatça şarj edebilirsiniz. Kullanılmadıkça güçlerini hiçbir şekilde kaybetmezler ve kullanılmadığı sürece 12 aya kadar dolu olarak kalırlar.

Duracell Şarj Edilebilir AAA Şarjlı İnce Kalem Pil 750 Mah 2Li Paket Hr03 Dc2400 Fiyatı:

https://www.ensonu.com/urun/duracell-sarj-edilebilir-aaa-sarjli-ince-kalem-pil-750-mah-2li-paket-hr03-dc2400/