Einhell GE-EM 1843 HW Elektrikli Çim Biçme Makinası 1800W 43cm İncelemesi

Einhell GE-EM 1843 HW Elektrikli Çim Biçme Makinası Avantajları

Einhell GE-EM 1843 HW Elektrikli Çim Biçme Makinası, bahçenizdeki çimleri kolaylıkla biçebilmeniz için şıkça tasarlanmış özel bir üründür. 1800 Watt gücüyle 600 m2’ye kadar olan alanlarda güvenle çalışabilirsiniz. Einhell GE-EM 1843 HW Elektrikli Çim Biçme Makinası ürününün yükseklik ayarı 6 kademeden oluşmaktadır ve 63 litrelik oldukça geniş bir çim haznesine sahip bir üründür. Einhell GE-EM 1843 HW Elektrikli Çim Biçme Makinası yüksek torkludur bu da güçlü bir motora sahip olduğu anlamına gelir. Uzun ömürlü  bir kullanım deneyimi sunan bu cihaz ile, bahçenizin en kenarlara yakın bölgelerindeki çimleri dahi rahatlıkla biçebileceksiniz.

Sahip olduğu geniş tekerlekleri sayesinde daha düşük çim ezilme oranı ve iz oranı kaydedilmiştir. Plastik gövdesi yüksek kaliteden üretilmiştir ve darbelere dayanıklı, uzun ömürlü bir cihazdır. Güç kablosunda güvenlik aparatı bulunmaktadır bu da çekerek kopmalara karşı alınmış akıllı bir önlemdir. İstediğiniz şekilde ayarlanabilir tutamaçları sayesinde güvenli bir kullanım sunar.

Einhell GE-EM 1843 HW Elektrikli Çim Biçme Makinası diğer teknik özellikleri ise şunlardan oluşmaktadır:

GİRİŞ VOLTAJI230 V | 50 Hz
GÜÇ1800 W
KESME YÜKSEKLİK AYARI6 kademe 25-75 mm | merkezi
ÇİM HAZNESİ KAPASİTESİ63 L
KESME GENİŞLİĞİ43 cm
ÖN TEKER ÇAPI160 mm
ARKA TEKER ÇAPI245 mm

Einhell GE-EM 1843 HW Elektrikli Çim Biçme Makinası, çim biçme konusunda aradığınız tüm özelliklere sahip olan, birinci sınıf kalitesinde bir üründür. Einhell çim biçme makinesi üretiminde öncü bir markadır. Güvenle kullanabileceğiniz ürünleri profesyonel kullanıcıların zevkine hitap eden şık tasarımıyla sunulmuştur. 21 kg ağırlığındaki bu makine hafif ve donanımlı yapısıyla rahat e güvenle kullanabileceğiniz, çim biçmekten zevk almanızı sağlayacak olan bir üründür.

Bu ürünün fiyat bilgisini öğrenmek istiyorsanız

Einhell GE-EM 1843HW Elektrikli Çim Biçme Makinesi 1800W 43cm