Einhell TE-OS 18/1 Li Titreşim Zımpara Makinası Aküsüz İncelemesi

Einhell Titreşim Aküsüz Zımpara Makinesi Hakkında

Einhell Titreşim Aküsüz Zımpara Makinesi, mükemmel bir ergonomiye sahip olan, maksimum fonksiyon özelliklerini gösteren bir yüzey iyileştirme cihazıdır. Avuç içine mükemmel uyum sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Soft kaplama yüzeyi mükemmel bir ergonomi sunar. Einhell titreşim Aküsüz Zımpara Makinesi için dilediğiniz kapasitedeki aküleri satın alabilirsiniz. Kompakttır, küçük ve kullanışlıdır. Köşeler ve ufak yüzeyler için daha uygundur. Filtre haznesi 1,5/2,0/2,6 Ah aküler ile birlikte kullanıma uygundur. İçerisinde harici toz uzaklaştırma için süpürge bağlantı aparatı bulunmaktadır.

Bilinmesi gereken diğer özellikleri şunlardır:

Boşta devir hızı0-12000 d/dk
Titreşim hızı24000 d/dk
Titreşim çapı1,6 mm
Zımpara alanı93 x 60 x 105 mm
Net ağırlık1,1 kg
Brüt ağırlık1,3 kg
Ambalaj boyutları240x108x135 mm
EAN kodu4006825618181
Art. No4460713

Küçük zımpara kağıtları ile pürüzsüz bir ortam sağlamak oldukça zordur. Uzun uğraşlar gerektirir. Zımpara makineleri işte bu yüzden üretilmiştir ve kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır. Bir zımpara makinesi alacaksanız bakımının kolay olmasına ve kolay temizlenebilir olup olmadığına da dikkat etmelisiniz. Einhell Zımpara Makinesi size işte bu kolaylıkların tümünü birden sunabilmektedir.

Daha önce hiç işlem görmemiş bir yüzeyi zımparalamak niyetindeyseniz makineyi tahta ya da metalin boyunda hareket ettirmelisiniz. Diğer yüzeyler için de oval hareketlerle işleminizi tamamlamalısınız. Kum kalınlıklarını malzemeye ve yapılacak işleme göre belirlemelisiniz. Zımpara makinesinin kullanım talimatlarına uygun şekilde hareket etmeniz maksimum performansı sağlamasına oldukça yardımcı olacaktır. Zımpara işlemi esnasında koruyucu gözlük de kullanmalısınız. Ayrıca koruyucu bir eldiven de kullanmanız gerekir. Zımpara disklerini de düzenli olarak kontrol ettirmeniz güvenli kullanım açısından size maksimum fayda sağlayacaktır. Aynı zımpara filtreleriyle farklı malzemeleri kesinlikle zımparalamamalısınız.Bütün bunlara dikkat ettiğiniz takdirde zıpara makinenizin maksimum performansta size fayda sağladığını ve hayatınızı nasıl kolaylaştırdığına şahit olacaksınız.

Bu ürünün fiyatını öğrenmek için

Einhell TE-OS 18/1 Li Titreşim Zımpara Makinası Aküsüz