Fini AMICO 25 2400 Kompresör 25 Litre İncelemesi

Fini AMICO 25 2400 Kompresör 25 Litre İncelemesi

 

Fini AMICO 25 2400 Kompresör 25 Litre sayesinde ürününüzün daha hızlı çalışmasını sağlayan bir üründür. Çevreye duyarlı olup ses gürültüsünü en az seviyeye indirmektedir. Ebatları işlevselliğini arttırır. Servis olarak ve yedek parça bağlamında uygun fiyatlara hizmetinize sunulmaktadır.

Yağ göstergesi anlaşılır olup denetleyeme imkanı sunar. Standart kompresörlere nazaran bakıma çok daha az ihtiyaç duyar. Yağ vb. temini kolaydır. Mekanik etkilere çok daha dayanıklıdır. Uzun süreli profesyonel hizmeti sağlamaktadır.

Sık kullanımlara bağlı olarak aşınma benzeri deformasyonlar göstermemektedir. Gücünü motor kayışını tetikleyici olarak kullanarak alan bir mekanizmadır. Aşırı besleme mekanizmasıdır. Kalite standartlarının üzerinde üretilmiş olup pek çok üründe kullanılabilir. Yüksek depo kapasitesi ile kullanım süresi uzundur. Hafif ve ergonomik olarak tasarlanmıştır. Basınç ölçer göstergesi sayesinde kontrollü kullanım imkanı sunmaktadır.

Fini AMICO 25 2400 Kompresör 25 Litre Özellikleri Nelerdir?

Fini AMICO 25 2400 Kompresör 25 Litre yağlı olup tek çıkışa sahip son derece kaliteli bir üründür. Taşınabilir olmasıyla rahat kullanma fırsatı sunar. Direkt akupleye sahip olup manometresi sayesinde çalışma basıncını ölçer. Yüksek motor gücü 1.5 kW 2 hp büyüklüğündedir. 8 Bar 116 psi basınçta çalışmaktadır.

185 – 11 m3 saat hava depolayabilme hacmine sahiptir. 79 desibel seviyesinde ses gürültü düzeyine erişebilmesi sayesinde yüksek oranda kullanım rahatlığı sağlamaktadır. 25 litre depo kapasitesi mevcuttur. 24 kg ağırlığında olmasıyla portatif özelliğini korumaktadır. 570 x 270 x 600 mm ebatlarında olup muhafazası son derece kolaydır. Kaliteli kompresör arayanların vazgeçilmezi bu ürün Fini Amıco teminatı vermektedir. Yüksek iş kalitesi ve güvenliği sağlamaktadır. Taşınması da işlevi kadar konforlu ve güvenilirdir. Ürünü sipariş vermeniz durumunda ücretsiz kargo ile gönderilecektir. Ayrıca firmasının güvencesi ile gönderilecek bu ürün ekonomik fiyatı  ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Fiyatı için

Fini AMICO 25 2400 Kompresör 25 Litre