Flex FPE143125 Polisaj Makinesi, 1400W İncelemesi

Otomobil sektörü yan hizmetlerinde, dekorasyon çalışmalarında ve ürün imalatı alanlarında sıkça kullanılan polisaj makinaları sayesinde pürüzsüz ve çiziksiz bir yüzey yapısına sahip olunabiliyor. Ürün yüzeyindeki çiziklerin, kabarıkların giderilerek, en pürüzsüz yapının elde edilebilmesine yardımcı olur. Çok güçlü motor kapasitelerine sahip olması birden fazla ürün ya da geniş alan yüzeyi çalışmaları durumunda da kesintisiz ve hızlı çalışmaların yapılabilmesi mümkün oluyor. Flex FPE143125 Polisaj Makinesi, 1400W ürününün güçlü motora sahip olması hem sert yüzeylerde de kullanımına hem de çok geniş alanlarda da kullanımına olanak vermektedir. Güçlü motoru sayesinde yüksek devirde dönüş sağlayan pedi ile yüzey üzerinde etkin bir uygulamanın yerine getirilmesine yardımcı olur.

Sektörel olarak işletmeler tarafından zımparalama ve polisaj makineleri yaygın olarak kullanılıyor. Elektrik bağlantısı bulunan her ortamda kullanıma uygun olan polisaj makinesi güçlü motoru sayesinde zemin yapısına uygun şekilde pürüzsüz hale getirmeyi sağlar. VR elektronik kontrol sistemi sayesinde kademesiz hız seçimi, takojenaratör kontrollü sabit hız ve aşırı yüklenmeye karşı koruma bulunmaktadır. Bu özellikleri ile hem iş güvenliğini sağlar hem de en etkili şekilde kullanımı sağlar. Açılı diş ünitelerine sahip olması sayesinde de kullanım sırasında çıkan gürültü seviyesinin önemli oranda düşürülmesini sağlar. Pratik bir kavrama imkanı bulunan ürünün yan tutma kolu gibi farklı açılarda da çalışma sağlayacak, tasarım özellikleri bulunur.

Flex FPE143125 Polisaj Makinesi, 1400W Özellikleri

Ergonomik tasarımı ile Flex FPE143125 polisaj makinesi her pozisyonda yüzeye etkin bir temas sağlayabilmektedir. 1400 Watt motor gücü sayesinde dakikada 1100 devir ile 3700 devir aralığında bir devir kapasitesine çıkabilmektedir. Ayrıca 125 milimetre ile 160 milimetre aralığında olan ped çapı sayesinde en sert ve en geniş yüzeylerde dahi çok daha hızlı ve çok daha kolay bir şekilde çalışma gerçekleştirilmesini sağlar. Etkin havalandırma sistemi ile havayı dışarıya kolayca atarak, ısınma sorunu önler.

Flex FPE143125 Polisaj Makinesi, 1400W fiyatı