Hawk 50mm Sarı Telli Pimli Çanak Fırça Ürün İncelemesi

Hawk 50mm Sarı Telli Pimli Çanak Fırça Ürün İncelemesi

Hawk 50mm Sarı Telli Pimli Çanak Fırça Ürün Teknik Özellikler

Ürün Ölçüsü: 50 mm

Tel Çapı: 0.30 mm

Tel: Sarı Telli

Ürün: Pimli

Hawk 50mm Sarı Telli Pimli Çanak Fırça Ürün İncelemesi

Hawk 50mm Sarı Telli Pimli Çanak Fırça Ürün Genel Özellikleri

Hawk 50mm Sarı Telli Pimli Çanak Fırça endüstriyel üretim ve sanayi tipi iş alanlarında temizlik amacıyla kullanılmakta olup elektrikli el aletlerine takılarak çeşitli metal malzemeler üzerinde bulunan pas, boya kalıntısı, çapak gibi istenmeyen kirlerin giderilmesi için kullanılmaktadırlar. Ayrıca kabuk kaldırılması, kaynak öncesi ve sonrasında yapılan yüzey düzeltme işlemleri, pas temizleme, polisaj gibi işler için de kullanılmakta olan oldukça işlevsel fırçalar olup kullanıcılar tarafından sağlamlığı dolayısıyla yüksek rağbet görmektedirler.

Ondüleli veya düz pirinç ve çelik teller kullanılarak imal edilen Hawk 50mm Sarı Telli Pimli Çanak fırça üzerinde bulunan teller içerisinde ayrıca sentetik malzemeler ve zımpara tozu da ihtiva etmektedirler. Kuvvetli bir fırçalama gücüne sahip olan Hawk 50mm Sarı Telli Pimli Çanak Fırça tel yüzeyi aşağı bakacak şekilde ve temizlenmek istenen yüzeye baskı yapılmadan sadece tel uçları temas edecek şekilde kullanılmalıdır.

Dalgalı ve saçaklı bir görünümde olan tellere sahip olan fırçalar, yüksek mukavemete sahip olup oldukça etkili temizleme özelliğine sahiptirler ve yüksek devirli makinelerde bile güvenle kullanılarak benzerlerinden çok daha etkin bir işlem yapabilmektedir.

Hawk 50mm Sarı Telli Pimli Çanak Fırça Ürün İncelemesi

Hawk 50mm Sarı Telli Pimli Çanak Fırça Kullanım Yerleri

Hawk 50mm Sarı Telli Pimli Çanak Tel Fırçalar matkap benzeri cihazlara veya özel dizayn edilen elektrikli el aletlerine bağlanarak; metal sanayi, otomotiv sanayi, imalat endüstrisi, demir işleme gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Fiyat bilgisi ve satın alma işlemleri için aşağıdaki linki tıklayınız.

Fiyat bilgisi için lütfen buraya tıklayınız.