Hitachi CJ110MV 720Watt Testere İncelemesi

Hitachi CJ110MV

Hitachi CJ110MV 720Watt Profesyonel Pandül Hareketli Dekupaj Testere

Hitachi CJ110MV 720Watt Testere İncelemesi Yüksüz hızı dakikada 850 2800 devir arasında olan ürünün zıvana kapasitesi sıfır 45 derece arasında olup pandül ayarları Hitachi CJ110MV 3 kademe olarak tasarlanmıştır.

Compact ergonomik tasarımı kolay kullanımı çok yönlü ve işlevsel olması ile tercih sebebi haline gelmiştir. Uzun bıçak ömrüne sahip olması ayarlanabilir pandül hareketi ve yüksek kesim performansına sahiptir. Silikon kablo özelliği ile aşınma gibi problemlerin önüne geçer. Hitachi marka ürünün dayanıklılık ve sağlamlık konusunda ürünlerin yüksek performansı ve uzun ömürlü olması tercih sebebi olmuştur. Ürünün özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz.

Hitachi CJ110MV 720Watt Profesyonel Pandül Hareketli Dekupaj Testere Özellikleri

Yüksüz hızı 850-2800 dev/dk

Derinlik hareketi 26mm

Zıvana kapasitesi 0-45°

Pandül ayarı 3 kademe

Standart Ekipman; alyan anahtar, 3 adet bıçak, toz toplama aparatı, taşıma çantası

Maksimum kesme kapasitesi (Ahşap) 90mm, (Çelik) 8mm, (Alüminyum) 20mm

Açı ayarı 0°, 15°, 30° ve 45°

Ağırlık 2,2 Kg

Hitachi CJ110MV 720Watt Profesyonel Pandül Hareketli Dekupaj Testere performansı ile çalışmalarınızda işinizi kolaylaştıracaktır. Hitachi 1920 yılında kurulmuş bir Japon firmasıdır Japonya’nın ilk Elektrik elektrikli motorunu üretmiş firma olarak adından bahsetmiştir.Ürünün güçlü motor kapasitesi kullanıcıları tercih etme konusunda memnun bırakmakta toz üfleme ve emme özelliği sayesinde de çalışırken çalışma alanının temiz kalmasını sağlamaktadır.Ağaç ,ahşap ve benzeri ürünleri kesme  işlerinizde  ister  amatör  ister  profesyonel olarak  rahatlıkla  kullanabilirsiniz.Uzun süreli kullanımlarda Tetik kilitleme özelliği bulunan ürünün güvenli kullanımı mümkündür. Ürünle alakalı detaylı bilgi  ve fiyat bilgilerine Aşağıdaki linkten ulaşabilir satın alabilirsiniz.

Fiyat için tıklayınız.