Hitachi CM12Y 2400Watt 305mm Profesyonel Beton Kesme Makinesi İncelemesi

Hitachi marka 2400 watt 305 milimetre profesyonel beton kesme makinesi yüksüz hızı dakikada 5000 devir kesme derinliği 100 milimetre bıçak çapı 305 milimetre olarak tasarlanmış olup kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

Hitachi CM12Y 2400Watt 305mm Profesyonel Beton Kesme Makinesi Özellikleri

Hassas kesim yapma imkanı sunan yumuşak başlandı şalter özelliğine sahip olan profesyonel Hitachi marka beton kesme makinesi sayesinde malzeme üzerinde gezme yapmak zorunda kalmazsınız. Yorulmadan uzun süre kullanmak için tasarlanmış olan titreşim emme mekanizması ile daha az efor sarf ederek ve daha az yorularak beton kesme işlerinizi tamamlayabilirsiniz.daha çok inşaatlarda kullanılan ürün standart ekipmana sahiptir. şaft  açılımlarında da kullanılır. büyük beton kütlelerinin kesiminde de kolaylıkla  kullanılır. 11, 5 kg ağırlığı sayesinde kullanırken fazlaca yorulmazsınız. Hitachi marka

Profesyonel ve amatör  kullanımlar için uygun olan  beton kesme  makinesi ile  işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.Profesyonel beton kesme makinesinin özellikleri sayesinde tekrar üzerinden geçmek ve kesilen yüzeyi düz bir şekilde kesilmesi sebebiyle yeniden kesme işlemi yapmak zorunda kalmazsınız. Özellikle belirtmek gerekir ki ürüne beton kesme testeresi dahil değildir. Ayrıca temin edilmesi gerekir. Ürün 1920 yılında kurulan Hitachi markasının geliştirdiği profesyonel ürünlerdendir.

Bir Japon markası olan Hitachi 1920 ‘den beri ürünlerinin kalitesiyle adından sıkça söz  ettirmekte olup sektörün lider üreticilerindendir.

Ağırlık 11,5 Kg

Standart Ekipman; anahtar

Hitachi CM12Y 2400Watt 305mm Profesyonel Beton Kesme Makinesi

Kullanım Alanları

İnşaat temelleri

Şaft açılımlarI

Büyük beton kütlelerin kesimİ

Kapı pencere şavt

asansör klima alanlar Hitachi marka

Ürünle  ilgili daha  ayrıntılı bilgi fiyat  seçeneği ve  indirimleri görmek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

https://www.07magaza.com/urun/hitachi-cm12y-2400watt-305mm-profesyonel-beton-kesme-makinesi/