Hitachi CR13V2 1010Watt Profesyonel Tilki Kuyruğu Testere İncelemesi

Hitachi CR13V2 1010Watt Profesyonel Tilki Kuyruğu Testere İncelemesi

Profesyonel kullanım için tasarlanmış olan tilki kuyruğu testere 10010 watt motor gücüne sahiptir. Profesyonel tilki kuyruğu testere nin yüksüz hızı dakikada 0 ile 2800 devir arasında değişmektedir. Ürünün derinlik hareketi 29 milimetre olup kullanıcıyı yormayan Compact tasarım ve hafif tasarım yapısıyla üretilmiştir. Hız ayarını değişkenlik gösterebilmesi bulunan değişken hız ayarı Tetik özelliği farklı malzeme ve uygulamalarda hız seçimini yapmanızı sağlar. Hangi malzeme ile çalışırsanız çalışın kusursuz sonuçlar elde edersiniz.
Ahşap metal ve plastik malzeme üzerinde çok amaçlı kesme ve budama işlemlerinde Ulaşılması zor alanların kenar kesme işlemlerinde alçıpan duvar da galaktik kesme işleminde sorunsuz kullanabileceğiniz ürün üç nokta 3 kilogram ağırlığına sahiptir.

Ürünün tutma yerleri kauçuk malzemeden üretilmiş olup kullanım esnasında maksimum Konfor sağlar. Standart ekipman olarak bir Testere bıçağı taşıma çantası ile birlikte gönderilen ürün ağır hizmet tipi motor kapsamındadır.

Yine Bütün bunların yanı sıra maksimum kesme kapasitesi ahşap malzeme de 300 milimetre Çelik malzeme de 19 milimetre PVC malzemeleri 130 milimetre olarak belirlenmiştir. Ürünün kullanım ömrünü uzun olması kalite ve sağlamlığının uzun yıllar devam etmesi açısından maksimum kesme kapasitesinin üzerinde kullanılmaması önerilir.

Hitachi CR13V2 1010Watt Profesyonel Tilki Kuyruğu Testere Özellikleri

 

Hitachi CR13V2 1010Watt Profesyonel Tilki Kuyruğu Testere
Yüksüz hızı 0-2800 dev/dk
Derinlik hareketi 29mm
Maksimum kesme kapasitesi (Ahşap) 300mm, (Çelik) 19mm, (PVC) 130mm
Elektronik hız ayarı sayesinde farklı malzeme ve uygulamaya göre hız seçimi
Manivela hareketli anahtarsız bıçak değiştirme sistemi sayesinde kolay bıçak değiştirme
Farklı uygulama alanlarında hızlı kesim sağlayan ağır hizmet tipi motor
Kullanıcıyı yormayan kompakt ve hafif tasarım
Hız ayarı sayesinde çeşitli kesim işleri için ideal

Ürünün fiyat  bilgisine  buradan ulaşabilirsiniz.

Tıklayınız.