Hitachi DH26PC 830Watt 3.2J Profesyonel SDS-Plus Kırıcı/Delici İncelemesi

Hitachi DH26PC 830Watt 3.2J Profesyonel SDS-Plus Kırıcı/Delici her ne kadar sürekli olarak karşımıza çıkan bir ürün değil ise bile; genellikle inşaatlarda ve aynı zamanda dışarılarda denk geldiğimiz ürünler arasındadır. Bu ve aynı zamanda buna benzer büyük ürünler günlük hayatımızdaki kullanım için uygun değildir ve bu durumda sadece büyük işlerde ve aynı zamanda büyük iş yerlerinde kullanılabilmektedir.Fakat yine de sizler bu gibi ürünleri kullanıyorsanız, bunların özelliklerini okumalı ve daha sonrasında ürünleri satın almalısınız. Hitachi DH26PC 830Watt 3.2J Profesyonel SDS-Plus Kırıcı/Delici ürünü hakkında daha fazla bilgi almak için ve özelliklerini görmek için aşağıdaki bilgileri okuyabilirsiniz.

Hitachi DH26PC 830Watt 3.2J Profesyonel SDS-Plus Kırıcı/Delici Özellikleri

  • Yüksüz hızı karşımıza 0-1100 dev/dk olarak çıkmaktadır.
  • Profesyonel kullanıma uygun olan bu alet, normal kullanımlar içinde uygun olmaktadır.
  • En önemli özelliklerinden birisi ise; kendi sınıfının en iyi darbe gücüne sahip olmasıdır.
  • Maksimum delme kapasitelerine baktığımız zaman; ahşap için 32 mm, metal için 13 mm ve son olarak beton için 26 mm olduğunu görüyoruz.
  • Sürekli çalıştırmalarda bazı elektrikli el aletleri sekteye uğratabilir. Karşımıza çıkan bu alette ise sürekli çalıştırmaya uygun olan hız sabitleme düğmesine ait geniş elektronik şalteri bulunmaktadır.
  • Rahat bir kullanım sağlamak adına titreşimi emen kauçuk bir kabzası da bulunmaktadır.
  • İçerisinde bulunan derinlik çubuğu sayesinde ise; yapılan çalışmalardaki derinlik kısmını en kolay şekilde ölçebileceksiniz.
  • Karşınıza çıkabilecek tüm malzemeler içinde 3 farklı mod bulunmaktadır. Bunlar ise şu şekildedir; darbeli delme, darbesiz delme ve kırma özelliğidir.

Sizler de bu kırıcı/delici ürünü hakkında hem fiyat bilgisi istiyorsanız hem de daha fazla özellik öğrenmek istiyorsanız, yapmanız gereken şey aşağıdaki linke tıklamak olacaktır.

Hitachi DH26PC 830Watt 3.2J Profesyonel SDS-Plus Kırıcı/Delici İncelemesi