Hitachi DH28PCY 850Watt 3.4J Profesyonel SDS-Plus Kırıcı/Delici İncelemesi

Hitachi DH28PCY 850Watt 3.4J Profesyonel SDS-Plus Kırıcı/Delici ürününü her yerde görmek pek de mümkün olmayacaktır. Bunun nedenlerinden birisi hem ağır bir iş aletidir hem de aynı zamanda her zaman kullanılması için uygun olan bir ürün değildir. Sizler için yine de bu ürün hakkında gerek özellikleri olsun gerek ise de çalışma mantığı açısından olsun çeşitli bilgileri derledik ve sizlere sunduk. Hitachi DH28PCY 850Watt 3.4J Profesyonel SDS-Plus Kırıcı/Delici ürünü hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız ve aynı zamanda da bu ürünü satın almak istiyorsanız, öncelikle özelliklerini okumalı ve daha sonrasında karar vermelisiniz.

Hitachi DH28PCY 850Watt 3.4J Profesyonel SDS-Plus Kırıcı/Delici Özellikleri

  • Karşımıza çıkan bu ürün sadece günlük ve aynı zamanda normal değil; profesyonel kullanımlar içinde oldukça uygun olan bir alettir.
  • İş sahasında güvenli bir depolama gerektiren bu ürün aynı zamanda iş sahası içinde özel bir çanta ile satılmaktadır.
  • İçerisinde bulunan derinlik çubuğu sayesinde de istenilen derinlikte bir derinlik açabilir ve bu şekilde bir işlem gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ürünün yan tutma kolunun bulunması, aynı zamanda oldukça kolay bir kullanımında sağlandığını göstermektedir.
  • Rahat bir kullanım sağlamak adına titreşimi emen kauçuk kaplı bir kabzası da bulunmaktadır.
  • Kompakt tasarım sayesinde hem tek elle kullanım sağlayacaktır hem de oldukça kolay bir kullanımı da beraberinde getirecektir.
  • Mükemmel darbe hızı ve aynı zamanda da dönme durumu yüksek verimlilik sağlamaktadır.
  • Karşımıza çıkan bu elektrikli el aleti tüm profesyonel uygulamalar için 3 farklı seçeneği de bünyesinde barındırmaktadır.

Sizler içindeSDS-Plus Kırıcı/Delici ürünü uygunsa ve aynı zamanda ürünün hem fiyatı hakkında bilgi almak hem de ürün için daha fazla bilgi görmek istiyorsanız; yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklamak olacaktır.

Hitachi DH28PCY 850Watt 3.4J Profesyonel SDS-Plus Kırıcı/Delici İncelemesi