Hitachi DH45ME 1500Watt 13.4J 9Kg Kömürsüz Profesyonel SDS-Max Kırıcı/Delici İncelemesi

Hitachi DH45ME 1500Watt 13.4J 9Kg Kömürsüz Profesyonel SDS-Max Kırıcı/Delici ürünü genellikle inşaatlarda ve aynı zamanda da kaldırımlarda veya yollarda göreceğimiz bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Her ne kadar günlük hayatımızda bizlerin gözüne değmiyor olsa bile, bir şekilde alan ve daha sonrasında da kullanan insanlar bulunmaktadır. Hem marka gereği hem de fiyat gereği oldukça uygun olan bu ürün hakkında daha fazla bilgiyi sizler için derledik. Hitachi DH45ME 1500Watt 13.4J 9Kg Kömürsüz Profesyonel SDS-Max Kırıcı/Delici ürünü hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız ve devamında da ürünün fiyatını öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki yazıyı okumalısınız.

Hitachi DH45ME 1500Watt 13.4J 9Kg Kömürsüz Profesyonel SDS-Max Kırıcı/Delici Özellikleri

  • Karşımıza çıkan bu kömürsüz ürün sayesinde %20’ye varan daha hızlı delme performansı bulunmaktadır. Sadece bu da değil aynı zamanda %30’a varan daha yüksek kırma kapasitesi de bulunmaktadır.
  • Yine bu ürünün kömürsüz olmasından kaynaklanan, voltaj düşüşlerinde de çalışma durumunu etkileyen en ufak olumsuz bir hasar meydana gelmeyecektir.
  • Kömürsüz olmasının bir başka avantajından bahsedecek olursak; sürtünmeyi azaltır ve bu da güçlü motorun yanı sıra aynı zamanda elektrikli el aleti ürününün uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.
  • Bu aletin en önemli özelliklerinden birisi ise; sınıfının tek kömürsüz ürünü olmasıdır.
  • SDS-Max uç tüm profesyonel uygulamalar için uygun olan bir uçtur.
  • Modüler tasarımı olması aynı zamanda kolay ve ekonomik bir şekilde bakımı da beraberinde getirmektedir.
  • Kauçuk yan tutma kolu da kullanım kolaylığı sağlayacaktır.
  • İçerisinde bulunan derinlik çubuğu sayesinde, istenilen derinlikte delikler üzerinde çalışabileceksiniz.

Karşınıza çıkan bu kömürsüz kırıcı/delici ürünü almak istiyorsanız, yapmanız gereken hem ürün için daha fazla özelliğe göz atmak hem de ürünün fiyatını öğrenmek olacaktır. Bunun için ise; aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Hitachi DH45ME 1500Watt 13.4J 9Kg Kömürsüz Profesyonel SDS-Max Kırıcı/Delici