Hitachi DH52ME 1500Watt 22J 11Kg Kömürsüz Profesyonel SDS-Max Kırıcı/Delici İncelemesi

Hitachi DH52ME 1500Watt 22J 11Kg Kömürsüz Profesyonel SDS-Max Kırıcı/Delici ürünü her yerde karşımıza çıkmayan ve aynı zamanda da günlük kullanım için pek de uygun olmayan ürünler arasındadır. Özellikle de söz konusu evlerde kullanılan ürünler olduğu zaman, maalesef bu aleti aynı ürünler içine dahil etmek pek de mümkün olmayacaktır. Fakat özellikle de inşaat sektörünün belki de en çok kullanılan ürünlerinden birisi karşımıza çıkan bu üründür ve birçok işi de bitirici kıvamında yapmaktadır. Hitachi DH52ME 1500Watt 22J 11Kg Kömürsüz Profesyonel SDS-Max Kırıcı/Delici ürünü hakkında hem daha fazla bil almak hem de fiyatını öğrenmek için aşağıdaki yazıyı okuyabilirsiniz.

Hitachi DH52ME 1500Watt 22J 11Kg Kömürsüz Profesyonel SDS-Max Kırıcı/Delici Özellikleri

  • Sınıfının tek kömürsüz kırıcı ve aynı zamanda da delicisi olarak karşımıza çıkmaktadır.
  • Kömürsüz olması özelliği ile birlikte hem %20’ye varan daha hızlı delme potansiyeli bulunmaktadır hem de %30’a varan daha yüksek kırma kapasitesi devamında gelmektedir.
  • Voltaj düşüşlerde performans kaybı yaşanmamasının sebebi; kömürsüz oluşundan kaynaklanmaktadır.
  • Tüm profesyonel uygulamalar için kırma özelliği de bulunmaktadır.
  • Bu elektrikli el aleti için rahat bir kullanım sağlamak amacı ile titreşimi emen kauçuk kabzası da bulunmaktadır.
  • Ergonomik ve aynı zamanda kompakt bir yapıya sahip olması, dar alanlarda oldukça profesyonel şekilde çalışabilmesini sağlamaktadır.
  • Ürünün içerisinde derinlik çubuğunun bulunması nedeni ile, derinliği ölçebileceksiniz ve devamında da buna göre bir uygulama meydana getireceksiniz.
  • İçerisinde bulunan silikon kablo sayesinde hem aşınma engellenir hem de bu sayede uzun süreli kullanım gerçekleşir.

Sizler de Hitachi markasına ait olan profesyonel kırıcı/delici ürünü almak ve daha fazla bilginin yanı sıra fiyatını da öğrenmek istiyorsanız; yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklamak olacaktır.

Hitachi DH52ME 1500Watt 22J 11Kg Kömürsüz Profesyonel SDS-Max Kırıcı/Delici