Hitachi DS10DAL 10.8Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama İncelemesi

Hitachi DS10DAL 10.8Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama ürünü karşımıza çıkan kaliteli ürünler arasındadır. Bu ürünler aynı zamanda bizlerin günlük hayatta kullandığı ürünler arasında görülmektedir. Sadece marka anlamında değil; aynı zamanda fiyat anlamında da bizler için oldukça faydalı bir ürün olduğunu söylemek doğru olacaktır. Ne var ki çok kullanılan bu ürünün birçok özelliği de bilinmemektedir. Bu ürün hakkında sizlere aşağıdaki bilgileri sunduk, eğer Hitachi DS10DAL 10.8Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama ürününü almak istiyorsanız, yapmanız gereken linke tıklamak ve fiyatını kontrol ederek bu ürünü almak olacaktır. Bakalım ürünümüzün diğer özelliklerine değinelim.

Hitachi DS10DAL 10.8Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama Özellikleri

  • Sadece günlük olarak değil; aynı zamanda profesyonel kullanımlar içinde oldukça uygun olan bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.
  • Çift akü sayesinde ne bekleyecek ne de büyük bir vakit kaybedeceksiniz. Direkt olarak ürünü bu şekilde kullanmaya devam edeceksiniz.
  • Taşıma çantasının bulunması yanında olan aletleri hem daha düzenli hem de daha temiz şekilde kullanmayı amaçlamaktadır.
  • LED aydınlatma bulunması sayesinde ise hem çalışma alanınız kolay kullanılacak hem de bir başka ışığa gerek duymayacaksınız.
  • Rahat bir kullanım sağlamak amacıyla da titreşimi emen kauçuk bir kabzası bulunmaktadır.
  • Ön kovanlı anahtarsız 10 mm  olan mandren sayesinde kolay ve aynı zamanda hızlı bir şekilde uç değiştirme işlemi yapabileceksiniz.
  • Yüksüz hızına baktığımız zamanda bu elektrikli el aleti ürünü 0-350 ve 0-1300 arasında değişen oranlarda olduğunu görebilmekteyiz.

Sizler de Hitachi markasına ait olan bu profesyonel vidalama ürününü almak isterseniz, bu durumda yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklamak ve ürünün fiyatını öğrenmek olacaktır.

Hitachi DS10DAL 10.8Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama