Hitachi DV14DSDL 14.4Volt/5.0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap İnceleme

Hayatımızın her köşesinde ihtiyaç duyduğumuz delici matkaplar da ön sıraya çıkan Hitachi DV14DSDL markası her zaman hayatı kolaylaştırmaktadır. Yıllardır öne sürülen matkaplar sayesinde işlerimiz daha kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

Hitachi DV14DSDL 14.4Volt/5.0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap Özellikleri Nelerdir?

Hitachi firması 1920 senesinde kurulup, Japonya’nın ilk elektrikli motorunu üretmiştir. Kurulduğu zamandan bir süre sonrasında elektrikli el aletleri alanında ise Japona da lider olmuştur. Günümüzdeyse dünyada bulunan en büyük elektrikli el aletleri üreticileri olarak geçmektedir. Hayatımızın her alanında birçok teknolojiyle bizi buluşturup, dayanıklılık ve sağlamlık olarak da matkaba da el atmıştır.

Hitachi DV14DSDL modelinin özellikleri ise otomatik mil kilitli olup, 13 mm tek kovanlı ve anahtarsız metal mandrenle tek elle kolay, hızlı bir şekilde uç değiştirebilmektedir. Li-Lon akü kullanılmadığındaysa şarjını korumaktadır. böylelikle de daha uzun bir süre kullanımı sağlanır. Olağan üstü oan kompakt ve hafifliği zor yerlerde bile uzun bir süre yorulmadan sizlere çalışma imkanı sağlamaktadır.

Darbe özelliğindeyse beton, taş ve tuğla adına uygundur. 22 kademeli tork ayarıyla beraber metal, plastik, ahşap demeyle her türlü vidalama da üstün kontrol ve hassaslık sağlamaktadır.

Elektronik hız ayarıyla delme ve vidalamalarda kullanılacak olan malzemeye göre de uygun hız kontrolü saağlar.

Rahat kullanım olması için titreşimi emebilen kauçuk kaplı kabza bulunmaktadır. iki vitesli şanzımanla farklı malzemelerde kullanımı için değişken ve hız, sağ, sol ayarı iyi ayarlanmıştır. Çift akünün olmasıyla beraber şarj süresini beklemeden kesinti olmadan çalışma imkanı verir. Hitachi DV13DSDL fiyatını öğrenmek için 

Hitachi DV14DSDL 14.4Volt/5.0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap Fiyatı