Hitachi DV18DJL 18Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap

Hitachi DV18DJL 18Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap ürünü her yerde kullanıma uygun bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ürün sayesinde sadece iş anlamında değil; aslında evlerimizde de kolaylıkla kullanabileceğimiz bir alet olduğunu görebiliyoruz ve bu da bizleri bir yerde mutlu ediyor diyebiliriz. Hitachi DV18DJL 18Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap ürünü her halükarda bizlere bir fayda sağlayacak olan ürünlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Gerek marka gereği gerek ise de fiyat gereği alınması gereken ürünler arasındadır diyebiliriz.

Hitachi DV18DJL 18Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap Özellikleri

  • Darbe özelliği olması sayesinde taş, tuğla veya beton gibi çeşitli sert materyalleri de delmek için oldukça uygun fiyatlıdır.
  • Elektronik hız ayarı olması sayesinde kullanılan ürüne uygun bir şekilde delme ve aynı zamanda vidalama işlemi bulunmaktadır. Bu da çeşitli yerlerde olan kullanıma uygun olması anlamına da gelmektedir.
  • Karşımıza çıkan bu üründe kayar akü sistemi bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde akü oldukça kolay bir şekilde değiştirilebilir hale getirilmiş ve bu şekilde kullanıma da oldukça uygun bir hal almaktadır.
  • Çalışma alanları çoğu zaman için bizleri oldukça fazla rahatsız etmektedir. Gerek fazla ışığın olmaması gerek ise de bu ışıkla birlikte çalışılan alanın gözükmemesi bizleri rahatsız eder. Bu durumun önüne geçmek adına LED aydınlatma sistemi ile kullanılan alan en iyi şekilde aydınlatılmaktadır.
  • Elektrikli el aletleri söz konusu olduğu zaman kullanış da önemli bir faktör olarak karşımıza çıkar. Darbeli matkap her anlamda kullanım kolaylığı sağlar.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda daha detayı inceleme ve fiyat hakkında bilgi almak içinde aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Hitachi DV18DJL 18Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap