Hitachi GP2S2 520Watt Profesyonel Kısa Kalıpçı Taşlama İncelemesi

Hitachi GP2S2 520Watt Profesyonel Kısa Kalıpçı Taşlama ürünü karşımıza her anlamda çıkacak ürünler arasındadır. Gerek marangozlar da gerek ise de çeşitli yerlerde karşımıza çıkan bu ürün sayesinde işlerimizin oldukça kolay bir şekilde ilerlediğini dile getirmek mümkün olacaktır. Çeşitli düzenlemelerin bu makine sayesinde yapıldığını aşağı yukarı biliyoruz. Hitachi GP2S2 520Watt Profesyonel Kısa Kalıpçı Taşlama ürünü, bizler için gerek marka olarak gerek ise de fiyat açısından oldukça faydalı ve aynı zamanda da bizler için uygundur. Bu ürünün fiyatını ve aynı zamanda çeşitli özelliklerini sizler için derledik.

Hitachi GP2S2 520Watt Profesyonel Kısa Kalıpçı Taşlama Özellikleri

  • Günlük veya sıradan değil; profesyonel kullanıma da oldukça uygundur.
  • Yan kısımda oluşan tutma kolu, kullanıcı için hem kolay kullanım sağlar hem de oldukça konforlu olduğunu söyleyebiliriz.
  • Mil kilidi olması sayesinde sadece hızlı değil bununla birlikte kolay bir şekilde aksesuar değiştirme özelliğini de görebileceğiz.
  • Kullanıcıların güvenliği açısından sürgülü açma ve kapama düğmesi, ürünümüzün özelliklerindendir.
  • Yüksüz hızı bu ürün için karşımıza 29000 dev/dk olarak çıkmaktadır.
  • 6 mm olan uç girişinin yanı sıra, sertleştirilmiş uç girişi olduğunu da söyleyebiliriz. Bu da tüm ataşmanların aynı zamanda çalışmasını sağlamaktadır.
  • Elektrikli el aleti söz konusu olduğu zaman ergonomik bir yapısı olduğundan bahsedebiliriz. Elbette bu durum kullanıcı açısından oldukça parlaktır. Hem kolay tutunmasını sağlar hem de kolay bir şekilde aletin kullanılmasını sağlayacaktır.
  • Ürünümüzün ise üretim yerinin Malezya olduğunu görebiliyoruz.

Çok tercih edilen Hitachi markasının kısa kalıpçı taşlama aleti hakkında hem daha fazla bilgi almak istiyorsanız hem de bu ürünün fiyatını öğrenerek ürünü satın almak istiyorsanız, yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklamak olacaktır.

Hitachi GP2S2 520Watt Profesyonel Kısa Kalıpçı Taşlama