Hitachi H41MB 930Watt 10J 5Kg Profesyonel SDS-Max Kırıcı İncelemesi

Hitachi H41MB 930Watt 10J 5Kg Profesyonel SDS-Max Kırıcı ürünü karşımıza çıkan ve aynı zamanda bizleri bir anlamda zorlayan fakat işimize yarayan en önemli ürünlerden birisidir. Bunun nedeni ise gerek betonları kırma gerek ise de bu gibi ürünleri kırma özelliğinin bulunmasından kaynaklanmaktadır. Her ne kadar bizlerin evlerinde bulunmuyor olsa bile; bir an muhakkak ihtiyacımız olacak olan bu ürün Hitachi markası ile beraber karşımıza çıkıyor. Hitachi H41MB 930Watt 10J 5Kg Profesyonel SDS-Max Kırıcı ürünü gerek markası bakımından gerek ise de fiyatı bakımından oldukça faydalı olan ürünler arasındadır. Bu ürünün gerekli özellikleri ve en sonunda ise fiyatına değineceğiz.

Hitachi H41MB 930Watt 10J 5Kg Profesyonel SDS-Max Kırıcı Özellikleri

  • Kauçuk yan tutma kolu sayesinde oldukça kolay ve aynı zamanda etkili bir kullanım sağlanmaktadır.
  • Tüm profesyonel uygulamalar için kırma özelliği de beraberinde gelmektedir.
  • Darbe özelliği sayesinde; gerek tuğla, gerek taş, gerek beton ve bunun gibi birçok malzemeyi kırabilme özelliğine sahiptir.
  • Ergonomik kullanım kolaylığı sayesinde dar alanlarda bile kullanım için uygun olan bir üründür.
  • Modüler tasarıma sahip olması hem ekonomik anlamda hem de hızlı servis bakımı yapılması anlamında bizler için faydalı olacaktır.
  • Uygulanacak alana uyması açısından 18 farklı açıda kilitlenebilir keski bir uca sahiptir.
  • Darbe oranı 3000 darbe/dk olarak karşımıza çıkmaktadır.
  • Darbe verdikten sonra geri alma konusunda en yumuşak şekilde profesyonelleştirilmiş bir duruma sahiptir. Bu da karşımıza çıkan elektrikli el aleti ürünü için oldukça sağlam ve kullanışlı olduğunu göstermektedir.

Hitachi markasına ait olan kırıcı ürününü satın almak istiyorsanız; daha fazla özelliğine göz atıp ve aynı zamanda fiyatını inceleyerek ürünü satın alabilme imkanını elde edebilirsiniz. Aşağıdaki linkten ise bu ürüne ulaşarak fiyatını öğrenebilirsiniz.

Hitachi H41MB 930Watt 10J 5Kg Profesyonel SDS-Max Kırıcı