Hitachi P20ST 580 Watt Profesyonel Planya İncelemesi

Hitachi P20ST 580 Watt Profesyonel Planya marangozlar için oldukça kullanışlı bir alet olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu alet sayesinde kabası alınmış keresteler oldukça güzel ve aynı zamanda pürüzsüz bir şekilde düzeltilecek ve bununla birlikte önümüze gelecektir. Düzenleme ve aynı zamanda yapılandırma kısmının en önemli olduğu bölüm planya bölümüdür. Bu sayede karşımıza çıkan mobilyalar en temiz ve kaliteli şekilde yapılır ve günlük hayatımızın bir parçası olarak kullanılabilmektedir. Hitachi P20ST 580 Watt Profesyonel Planya hm fiyat açısından hem de marka açısından oldukça kullanışlı olacaktır ve bu ürünü alıp kullandıktan sonra kalitesini sizler de göreceksiniz.

Hitachi P20ST 580 Watt Profesyonel Planya Özellikleri

  • Yüksüz hızı olarak karşımıza çıkan hız miktarı 17000 dev/dk ‘dır. Bu özellik sayesinde çalışma kapasitesinin oldukça kaliteli olduğunu görebileceğiz.
  • Kimi zaman çift elle kullanılabilecek olan planya, bu ürünle birlikte tek elle kullanılabilme özelliğine de sahip olacaktır. Bu sayede hem kullanılan alanlar pürüzsüz olacak hem de daha kolay kullanım sağlanacaktır.
  • Kesin bir şekilde biçimlendirilmiş ve aynı zamanda hassaslık bakımından da önemli olan kısımlarda kullanılabilmesi için; 0.1 mm aralıklı ve belirgin yazılar makinenin üzerinde karşımıza çıkmaktadır.
  • Elektrikli el aletleri söz konusu olduğu zaman gerek makinenin kullanışı olsun gerek ise de konforu olsun bizler için ön planda olmaktadır. Karşımıza çıkan bu makinede de durum farksızdır. Hem kullanım kolaylığı sağlamaktadır hem de konfor açısından bizlere uygundur.
  • Profesyonel planya yüksek hızda dönen geniş bir tambura sahiptir bu da çalışılan yüzeyin pürüzsüz olmasını sağlamaktadır.

Karşımıza çıkan bu ürünü satın almak için ve aynı zamanda çok daha fazla detay öğrenmekle beraber fiyatına da bakmak için; aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Hitachi P20ST 580 Watt Profesyonel Planya