Karcher K2 Classic Basınçlı Yıkama Makinası 110 Bar 1400 Watt İncelemesi

basınçlı yıkama makinesi 

Karcher K2 classic basınçlı yıkama makinası  sizlere istediğiniz sonuçları sunar. Hemen hemen her alanda kullanabileceğiniz basınçlı yıkama makinasıdır. Ürünün kullanımı kolay ve rahattır.Hayatınızın her alanında rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.Bir çok insanın günlük yaşamda ihtiyaç duyduğu bir üründür.Alan verimliliği, ca 20 metrekare/h basıncı 110 bar max, su debisi 360 I/h max, motor gücü 1400 watttır. Karcher K2 classic basınçlı yıkama makinası her kullanım için uygun olan güzel bir makinedir.

Karcher K2 Classic Basınçlı Yıkama Makinası 110 Bar 1400 Wat Kullanım Alanları

basınçlı yıkama makinesi 
basınçlı yıkama makinası

Karcher K2 classic basınçlı yıkama makinası çok az su kullanır.Bahçe hortumuna göre %80 daha az su tüketir.Bisiklet, motosiklet, araba, minibüs ve merdiven gibi akla gelebilecek daha bir çok alanda kullanımı mümkündür.Herhangi bir zararı yoktur.Aksine gayet güzel ve temiz sonuçlar verir.Bu makine ile deterjan da kullanabilirsiniz.Dterjan uygulaması yapabilme olanağı, makine dahili deterjan emme hortumu ve deterjanlı yıkama uygulaması mevcuttur.Kolay taşınabilir ekonomik bir görünüme sahiptir.Kompakt dizaynı ve yatay taşıma tutamağı ile hareketlerinizi kısıtlamayın.Basınçlı yıkama makinesi birçok alanda mükemmel bir temizlik performansı sergiler.Kompakt, hafif ve kolayca taşınabilir olmasının yanı sıra fazla yer kaplamaz ve saklanabilir.Standart ekipmanları arasında püskürtme tabancası, 3 m hortum, jet nozulu ve pompayı kir parçacıklarının girişinden korumak için su filtresi bulunur.

Karcher K2 Classic Basınçlı Yıkama Makinası 110 Bar 1400 Wat Teknik Özellikleri

Basınç, su debisi, azami giriş suyu sıcaklığı, gerilim, motor gücü, saha performansı, aksesuarsız ağırlık, boyutlar, yüksek basınç tabancası, standart quick connect, tek yönlü püskürtme namlusu, kir sökücü namlu, yüksek basınç hortumu 3 m, makineye kolay bağlantı, entegre su filtresi, bahçe hortumu bu ürünün özellikleri olarak ön plana çıkmaktadır. Sizler de bu şekilde kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Bu yüzden de farklı ve özellikli sistemlere ulaşabilirsiniz.

Karcher K2 Classic Basınçlı Yıkama Makinası 110 Bar 1400 Watt Fiyatı:

https://www.ensonu.com/urun/karcher-k-2-classic-basincli-yikama-makinasi-110-bar-1400-watt/