Karcher K4 Full Control EU 130 Bar Basınçlı Yıkama Makinesi İncelemesi

basınçlı yıkama makinesi

 Bu cihaz 30 metrekare/sa performansıyla orta düzey kirler için kullanıma uygundur. Karcher K4 full control EU 130 bar basınçlı yıkama makinesi ile her yüzey için doğru basıncı bulacaksınız.yüksekliği ayarlanabilir teleskopik tutamak sayesinde cihazı kolayca hareket ettirebilir.Çok yer kaplamadan saklayabilirsiniz.Basınçlı yıkama makinası sahip olduğu düşük ağırlık merkezi ve taban sayesinde daha fazla denge ve pratik hortum klavuzu sunar.Taban ikinci bir taşıma tutanağı olarak da kullanılarak cihazın rafa veya araç bagajına kaldırılmasını kolaylaştırır.Güzel bir ürün olup kullanımı çok rahat ve kolaydır.Evlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Karcher K4 Full Control EU 130 Bar Basınçlı Yıkama Makinesi Özellikleri

basınçlı yıkama makinesi
basınçlı yıkama makinesi

Karcher K4 full control bar basınçlı yıkama makinesinin özellikleri full control power ve püskürtme boruları temizliğe ara verildiğinde cihaz üzerinde rahatça saklanır.Her zaman kullanıma hazır ve erişilebilirdir.yer tasarrufu sağlar. Tak ve temizle basınçlı yıkama makinası ile kolay deterjan uygulaması plug n clean sistemiyle tek bir hareketle deterjan değişimi yapabilir. Yüzeylerinizi korur ve bakım yapar. Teleskopik tutamak ise kullanışlı çekme yüksekliğine sahiptir. Kompakt saklama için tamamen geri çekilebilir. Basınç, su debisi, azami giriş suyu sıcaklığı, enerji beslemesi, motor gücü, saha performansı, aksesuarsız ağırlık ve boyutlar da teknik özellikleridir.

Karcher K4 Full Control EU 130 Bar Basınçlı Yıkama Makinesi Ekipmanları

Yüksek basınç tabancası, G 145 Q full control, vario power jet, kir sökücü namlu, yüksek basınçlı hortumu 6 m, deterjan uygulama, plug n temizleme sistemi, teleskopik tutamak, su soğutmalı motor, aksesuar torbası, entegre su giriş filtresi karcher K4 control EU 130 bar basınçlı yıkama makinesi nin ekipmanlarıdır.Oto yıkama makinesi, halı yıkama mainesi olarak da kullanılabilir.

Karcher K4 Full Control EU 130 Bar Basınçlı Yıkama Makinesi Fiyatı:

https://www.ensonu.com/urun/karcher-k4-full-control-eu-130-bar-basincli-yikama-makinesi/