KL FR300 6000ml 4,6,8mm Fasarit Tabancası İncelemesi

Yapı hizmetleri alanında önemli kolaylıklar kazandıran ve aynı zamanda da çok daha rahat bir çalışma imkanı getiren ekipmanlar bulunuyor. Bu gibi işlem kolaylıklarından boya uygulamalarından da yararlanılabiliyor. Özellikle de her türlü zemine yönelik olarak uygulanacak olan boya uygulamalarında fasarit sistem avantajları bulunuyor. Temel olarak sıva, ahşap, sunta, gaz beton, alçı panel gibi yüzeyler üzerine uygulanmakta olan son dekoratif boya olarak tanımlanmaktadır. Fasarit tabancası ise bu uygulamaların daha nizami ve daha kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Böylelikle uygulamalarda çok daha başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir. KL FR300 6000ml 4,6,8mm Fasarit Tabancası ürünü de yüksek basınç kuvveti ile boyanın yüzey üzerinde en etkin biçimde eşit olarak dağılımının mümkün olmasına yardımcı oluyor.

En üst yüzeyde bulunması nedeni ile fasarit mutlaka dalgasız, tümseksiz ve diğer olumsuzluklardan muaf olması gerekir. Bu çerçevede de bunun sağlanması günümüzde en basit şekilde basınç sisteminin avantajları ile mümkün olur. Fasarit tabancası ise boyanın yüzeye çok daha pürüzsüz ve eşit şekilde püskürtülmesine yardımcı olarak, uygulamalarda başarı yüzdesinin her zaman çok daha yüksek olmasını sağlar. Ayrıca pratik uygulanışı ve kullanışı ile önemli bir zaman tasarrufu da oluşturmaktadır.

KL FR300 6000ml 4,6,8mm Fasarit Tabancası Özellikleri

Fasarit tabancasının son derece yüksek olacak şekilde 6000 ml yani 6 litre depo kapasitesi mevcuttur. Böyle yüksek depo kapasitesi sayesinde kesintisiz çalışma imkanı sağlar. Yüzeye uygulanacak boyanın kalınlık ihtiyacının değişken olması sebebi ile farklı iğne meme ucu çapı seçenekleri bulunmaktadır. Bu iğne meme ucu çap seçenekleri ise 4 milimetre, 6 milimetre ve 8 milimetre şeklindedir. Ayrıca deposunun alüminyum olması hem KL FR300 fasarit tabancının daha hafif olmasını sağlıyor hem de çok daha sağlıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Bununla birlikte ürünün ergonomik tasarımı da her pozisyonda rahat kullanım sağlıyor.

KL FR300 6000ml 4,6,8mm Fasarit Tabancası fiyatı