KL KLH006B HORTUM UCU ERKEK GÖVDE G1/2 İNCELEMESİ

KL KLH006B HORTUM UCU ERKEK GÖVDE G1/2 İNCELEMESİ

       Hortum ucu suyun baskı kuvvetine direnç bağlamında yapısal özellikler içermesi gereken önemli bir üründür. Sık kullanması sonucu deformasyona uğramış, paslanmış veya laçka olmuş hortum uçları yüzünüzün asılmasına neden olabilir. KL KLH006B HORTUM UCU ERKEK GÖVDE nikel yuva haznesi, hava koşullarına uzun yıllar direnebilen otomatik çelik üretimi sayesinde profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Çelik aletlerde en çok karşılaşılan temel problemler oksitlenme ve bunun sonucunda görünmesidir. Turuncumsu bir renk oluşumu ile birlikte yutturduğunuz yüzeye yapışan bu kalitesiz ürünler çıkartırken de zorluk yaşatmaktadır. Yuva kısmının laçka olması, döndürmek için güç kullanmanız gereken kalitesiz ürünler son derece kullanışsızdır. KL KLH006B HORTUM UCU ERKEK GÖVDE bu ve benzeri hiçbir probleme meydan vermemektedir. Dayanıklılığının yanı sıra şık bir tasarıma sahiptir. Gövde kısmı oval yapıdadır. Bu durum tutma yüzeyi oluşturması sayesinde kullanışlılık sağlamaktadır. Uzun ömürlü olabilmesi için birinci sınıf kalitede materyallerden üretilmiştir.  Havanın nemi ya da suyla çok fazla temas etmesi sonucunda kalitesinden ödün vermez. Piyasaya sürülmeden önce her türlü ağır şartlarda deneme testleri yapılmıştır.

 KL KLH006B HORTUM UCU ERKEK GÖVDE ÖZELLİKLERİ:

      KL KLH006B HORTUM UCU ERKEK GÖVDE son derece sağlam bir yapıda üretilmiştir. Her türlü çarpma, düşme yüksek basınçta su etkisine karşı dirençlidir. Kalite kontrollerden başarılı sonuçlar aldıktan sonra hizmetinize sunulan bu ürün uzun yıllar kullanabileceğiniz piyasadaki en sık arananlar arasındadır. Estetik özellikleriyle evde, bahçede, havuzda hemen hemen her alanda kaliteli ve estetik bir hizmet sunmaktadır. 0.4 kg ağırlığındaki bu ürünün çıkarılıp takılması kolaydır. Diş yapısının ekstra güçlendirilmiş olmasıyla da sağlamdır. Ne kadar sık kullanılırsa kullanılsın yuvası bozulmalara karşı dayanıklıdır.

Fiyatı için

KL KLH006B HORTUM UCU ERKEK GÖVDE