KL KLV125 510Watt 125/250Kg Elektrikli Vinç İncelemesi

Hızla gelişen vinç teknolojisi sayesinde artık farklı kapasitelerde ki ağırlıkları en rahat şekilde belirli mesafelere kaldırmak mümkün oluyor. Değişen ve gelişen ihtiyaçlar çerçevesinde şekillenen elektrikli vinç sistemleri ile her mekanda farklı ürün yelpazesinden ağır ürün ve ekipmanların pratik şekilde istenen mesafelere kaldırılabilmesi mümkün oluyor. Yüksek ağırlık kaldırma kapasitelerine karşı elektrikli motor gücüyle çalışan elektrikli vinç modelleri, oldukça küçük bir alan kaplıyor ve oldukça hafif oluyor. Güçlü motoru ve kaliteli, güçlendirilmiş parçaları sayesinde farklı ürün yapısından her türlü ağır yükü sağlam kancası ile önemli mesafelerde zorlanmadan kaldırabiliyor. KL KLV125 510Watt 125/250Kg Elektrikli Vinç modelinin güçlü motoru sayesinde ister evde, ister bahçede ister de iş yerlerindeki ağır yük kaldırma işlemleri için pratik çözümler oluşturulabiliyor.

Son derece pratik şekilde kurulum işlemleri gerçekleştirilebilen vinç sistemi beton ya da demir zemin üzerine monte edilebiliyor. Güçlendirilmiş kancalı makara sistemi sayesinde de ağır yüklerin kaldırılması esnasında kesinlikle sarsılma, denge kaybı ve savrulma gibi durumların yaşanmamasını sağlıyor. Güçlü motoru kesintisiz şekilde kaldırma fonksiyonunu yerine getirdiğinden kapasitesi sınırlarında olan ürünleri dahi zorlanmadan ve sarsmadan metrelerce yukarıya kaldırabiliyor.

KL KLV125 510Watt 125/250Kg Elektrikli Vinç Özellikleri

Elektrik giriş gücü 510 Watt olan elektrikli vinç ürünü, 125 kilogramdan, 250 kilograma kadar ulaşan önemli bir aralıkta yük kaldırma kapasitesine sahiptir. Söz konusu ağırlıklar çerçevesinde 125 kilogramlık ürünler 20 metreye kadar çıkartılabiliyor. 250 kilogramlık yükler ise 10 metreye kadar çıkartılabiliyor. Üstelik son derece basit bir kullanımı bulunuyor. Vinç kısmında yer alan uzun kumanda kolu sayesinde farklı noktalardan ürünlerin kaldırma, indirme ve durdurma işlemleri düğmeler aracılığı ile gerçekleştirilebiliyor. Ürünün mevcut ağırlığı ise 11.5 kilogram olurken, bağlantı aparatları ile bir arada geldiğinden anında kullanıma hazır oluyor.

KL KLV125 510Watt 125/250Kg Elektrikli Vinç fiyatı