KL KLZ50F 50mm Kesik Başlı Çivi İncelemesi

Basınç kuvvetinin etkin biçimde kullanıldığı zımba ve çivi çakma uygulamalarına yönelik tabancalar için yedek çivi ve zımba üretimi de gerçekleştiriliyor. Yüksek basınç ile çivi ve zımbaların farklı zemin yüzeylerine çakılması işlemlerinin hızlı, kolay ve güvenli şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan havalı el aletleri, pek çok sektörde kullanılıyor. Basınç kuvveti ile tabancanın kartuşunda bulunan çivi uygulanan ürüne doğru yüksek hızda itiliyor. Bu şekilde çivinin saplanması ve en dip kısmına kadar ürüne çakılması sadece saniyeler içerisinde tamamlanabiliyor. Bu sayede de özellikle üretim sürelerinde önemli bir tasarruf elde edilebilmesi sağlanıyor. Ağırlıklı olarak mobilya ve döşeme gibi hizmet sektörlerinde kullanılan havalı çivi tabancalarının sınırlı limitli olan kartuşlarının bitmesi durumunda yenilenmesi için kullanılabilecek çiviler bulunuyor. Bu kapsamda KL KLZ50F 50mm Kesik Başlı Çivi ürünü gibi kesik başlı çivi paketleri ile kesintisiz olarak üretim faaliyetleri gerçekleştirilebiliyor.

Kesik başlı çivi kullanımının gerçekleştirildiği üretimlerde havalı çivi tabancasının kesintisiz olarak kullanılması için kartuşunun yeniden doldurulmasında bu ürünün kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Doğrudan havalı çivi tabancasının kartuşu için üretilmiştir. Bu yüzden de kartuşa tek tek çivi yerleştirilmesine gerek olmadan toplu şekilde limiti kadar çivi yerleşimi sağlanabiliyor. Kesik başlı çivi kullanılan havalı çivi tabancalarının kartuşlarında ürünün kullanımı gerçekleştirilebiliyor.

KL KLZ50F 50mm Kesik Başlı Çivi Özellikleri

Yüksek basıncın oluşturduğu kuvvete ve aynı zamanda da bu basınçla karşı karşıya kaldığı sert zeminin direncine karşı yüksek dayanıklılığı bulunan kesik başlı çivinin çapı ise 50 milimetre şeklindedir. Böylelikle ürün paketinde bulunan 5 bin adetlik kesik başlı 50 milimetrelik çiviler, 50 mm çapa sahip olan havalı çivi tabancalarında kullanılabiliyor. Günümüzde sektörel olarak yoğun şekilde kullanılan havalı çivi tabancası modelleri olan KLZTF32 ve KLZTF50 modellerinde kullanım için uygundur.

KL KLZ50F 50mm Kesik Başlı Çivi fiyatı