KLPRO KLAV60266 500Watt Profesyonel Alçı Panel Tornavidası İnceleme

KLPRO KLAV60266 500Watt Profesyonel Alçı Panel Tornavidası İnceleme

Alçı panelleri ahşap ve metal dikmelere vidalamak için en ideal cihaz olan KLPRO KLAV60266 500Watt Profesyonel Alçı Panel Tornavidası devamlı aynı vidalama derinliği için çıkartılabilir ve ayarlı derinlik mesnedi özelliğine sahiptir. Kullanıcı düşünülerek çok hafif tasarım ve tam sağlamlık kazandıran dizaynıyla KLPRO KLAV60266 500Watt Profesyonel Alçı Panel Tornavidası, benzer ürünlere tek elle bile rahatça kullanılabilen ve hassas işçiliklerde yüzde yüz başarı olanağı sağlayan işleyişiyle fark atıyor. Altıgen şaftlı uçlarla kullanılabilen cihazınız Entegre kemer klipsi, her iki elinizi de kullanmadan aletin çok rahat bir şekilde taşınmasını sağlar. Ayrıca KLPRO KLAV60266 500Watt Profesyonel Alçı Panel Tornavidası kendisi için özel olarak dizayn edilmiş taşıma çantası sayesinde aletinizin ve alet aksesuarlarınız her zaman temiz ve korunaklı şekilde muhafaza etmenizi sağlayacaktır.

Alçı panel işlerinizi sizde  kolaylıkla ve  profesyonel bir şekilde gerçekleştirmek isterseniz bu ürün isteklerinize  tam anlamıyla karşılık verecektir.

alçı panel tornovidası kullanmak işlerinizin daha hızlı ve  daha ustaca tamamlanmasını sağlarken size  zamandan kar da ettirir.

Amatör  kullanıcıların bile  profesyonel işler  çıkarabileceği kadar rahat  tasarlanmış ürünün özellikleri ise  şöyle:

KLPRO KLAV60266 500Watt Profesyonel Alçı Panel Tornavidası Özellikleri

KLPRO KLAV60266 Profesyonel Alçı Panel Tornavidası

Yüksüz hızı 0-2050 dev/dk.

Maksimum vida çapı 6mm

Uç tutucu (Hex) 6.35mm

Ağırlık 2.2 Kg

KLPRO KLAV60266 Profesyonel Alçı Panel Tornavidası fiyat ve benzer seçenekler için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız

Fiyat  için tıklayınız.