KLPRO KLDM1440 14.4Volt/4.0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap İncelemesi

Klipro

KLPRO KLDM1440 14.4Volt/4.0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap İncelemesi

KLPRO KLDM1440 14.4Volt/4.0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap yüksek gücü sayesinde taş, tuğla ve betonda darbeli delme için en uygun cihaz olma özelliğine sahiptir. Elektronik hız ayarı sayesinde delme ve vidalama uygulamalarınızda, en üst düzey hakimiyet ve hassasiyeti, konforlu bir biçimde işlerinizi yerine getirirken hissedeceksiniz. Klpro Kldm1440 Profesyonel Darbeli Matkap 16 kademeli tork ayarı donanımı sayesinde ahşap, metal, plastik delme işlemi ve bütün vidalama uygulamalarında tam hakimiyet ve hassas bir işçilik  sağlayacaktır. Makinenizde tek elle  ve hızlıca uç değiştirmeniz için otomatik mil kilitli 13 mm tek kovanlı, anahtarsız mandrenler mevcuttur.  Sizi yormayacak uzun çalışma saaterleri için, avucunuzun yapısına uygun tasarlanmıs  kauçuk kaplı kabzası bulunmaktadır.

LED aydınlatma özelliği sayesinde ışığın yeterli olmadığı veya elektrik kesintisi olduğu anlarda da size çalışma imkanı sunacaktır. Dahası KLPRO KLDM1440 14.4Volt/4.0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap aşırı yük güvenliği sayesinde, zorlamalarda, kazalarda, anormal bir tepkide sizin ve cihazınızın zarar görmemesi için otomatik olarak kendiliğinden kapanır. Açma tetiğine bastığınızda ise tekrar kaldığınız yerden kullanımına devam edecektir.

En önemli özelliklerinden birisi olan kayar akü donanımı sayesinde, hiç zorlanmadan akünüzü çok rahat bir şekilde değiştirebileceksiniz ve çift akülü cihazınız, tahmin ettiğinizden çok daha kısa bir sürede işlerinizin tamamlanmasını sağlayacak.  Ayrıca üzerindeki gösterge vasıtasıyla aletinizin şarj durumundan her an haberdar olabileceksiniz.

KLPRO KLDM1440 Profesyonel Darbeli Matkap diğer cihazlardan onu ayıran özelliklerinden birisi olan iki vitesli şanzımanıyla, farklı malzemeler de kullanılmak için değişken hız ve sağ-sol dönüş ayarı sayesinde fark yaratır. Ve profesyonel kullanım için en uygun üründür. Şık ve yüksek muhafaza nitelikleri barındıran taşıma çantası ile de aletinizi ve beraberinde aksesuarlarınızı temiz ve güvenli şekilde koruyup taşıyabileceksiniz.

KLPRO KLDM1440 14.4Volt/4.0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap Özellikleri

27Nm maksimum tork gücü

Yüksüz hızı 0-350 / 0-1200 dev/dk

Ağırlık 1.55 kg
Standart Ekipman; 2 Akü, 60 dakikalık şarj aleti, kemer kancası, manyetik uç yuvası, taşıma çantası

Maksimum Delme Kapasitesi (Ahşap) 38mm, (Metal) 10mm, (Duvar) 13mm

Fiyat seçenekleri ve detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız

Ürünün fiyatı için tıklayınız.