KLPRO KLDM1820 18Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap İncelemesi

KLPRO KLDM1820 18Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap İncelemesi

KLPRO KLDM1820 18Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap İncelemesi

KLPRO KLDM1820 18Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap taş, tuğla ve betonda darbeli delme için en pratik ve rahat çalışabileceğiniz cihaz olma özelliğine sahiptir.Elektronik hız ayarı özelliği sayesinde delme ve vidalama uygulamalarınızda, sizi hiç yormayacak nitelikte hem profesyonel hem de amatör olarak kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

KLPRO KLDM1820 Profesyonel Darbeli Matkap, 16 kademeli tork ayarının kazandırdığı kolaylık sayesinde ahşap, metal, plastik delme işlemi ve bütün vidalama uygulamalarını başarılı ve keyif alarak yerine getirmenizi sağlayacaktır.

KLPRO KLDM1820 18Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap Özellikleri  

Ergonomik yapıya uygun tasarlanmış, kauçuk kaplanarak tam tutuş özelliğine kavuşmuş kabzası bulunmaktadır. LED aydınlatma özelliği sayesinde kendi aydınlatmasını sağlayarak çalışmanızı yarıda bırakmak zorunda kalmayacaksınız.

Ayrıca KLPRO KLDM1820 18Volt/2.0 Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap aşırı yük güvenliği sayesinde, zorlamalarda, ka

zalarda, anormal bir tepkide sizin herhangi bir kaza geçirmemeniz ve cihazınızın zarar görmemesi için kendiliğinden yani siz herhangi bir uygulamaya geçmeden kapanacaktır.

Açma tetiğine basmanızla beraber ise tekrar kaldığınız yerden kullanımına devam edecektir.

Çok önemli özelliklerinden birisi olan kayar akü donanımı sayesinde, akünüzü çok rahat bir şekilde değiştirebileceksiniz ve çift akülü cihazınız, işlerinizi bitirmeden sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Ayrıca üzerindeki güç göstergesiyle cihazınızın şarj durumuna göre hareket edebileceksiniz.

KLPRO KLDM1820 Profesyonel Darbeli Matkap iki vitesli şanzımanıyla, farklı malzemeler üzerinde kullanılmak için değişken hız ve sağ-sol dönüş ayarı sayesinde farkını ortaya koymaktadır.

Yanınızda rahatlıkla bulundurabileceğiniz taşıma çantası ile de aletinizi ve beraberinde aksesuarlarınızı düzenli şekilde koruyup, muhafaza edebileceksiniz.

35Nm maksimum tork gücü

Yüksüz hızı 0-350 / 0-1200 dev/dk

Maksimum Delme Kapasitesi (Ahşap) 38mm, (Metal) 10mm, (Duvar) 13mm

Ağırlık 1,60 Kg

Standart Ekipman; 2 Akü, 60 dakikalık şarj aleti, kemer kancası, manyetik uç yuvası, taşıma çantası

 

Fiyat seçenekleri ve detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki linke bakınız.

Fiyat  incelemesi için tıklayınız.