KLPRO KLDM1820B 18Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Matkap İncelemesi

KLPRO KLDM1820B 18Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Matkap İncelemesi

KLPRO KLDM1820B 18Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Matkap İncelemesi

KLPRO KLDM1820B 18Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Matkap profesyonel ve amatör kullanımlara uygun olup, en yüksek delme kapasitesi Ahşap da (38) mm Metal de (10) mm Duvarda ise (13) mm’ dir. En büyük farklarından birisi ise Kömürsüz Motor donanımına sahip olmasıdır. Kömürsüz Motor özelliği sayesinde sürtünmeyi en aza indirir ve çalışma sürenizi uzatıp, cihazınızın ömrünü tahmin ettiğinizden çok daha fazla uzun tutar. En yüksek kapasiteli akülere sahip olduğundan dolayı zamanla ilgili kaygılarınızı ortadan kaldırır. KLPRO KLDM1820B 18Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Matkap sizi en çok düşünen ve çalışma esnasında sizin zarar görmemeniz için her türlü güvenlik önlemini kendi alabilen bir cihazdır. Zorlama, sıkışma esnasında önce sizin ve sonra da makinenize bir zarar gelmemesi için kendiliğinden kapanacak, normal şartlara dönüldüğünde açma tetiğine bastığınızda işinize kaldığınız yerde güvenli bir şekilde devam edebileceksiniz. Bu saymakla bitmeyeceğimiz özelliklerinin yanında KLPRO KLDM1820B Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Matkap Entegre LED aydınlatma donanımına da sahip olup, ışığınızın yetersiz olduğu anlarda size büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Hafif ve kolay taşınılabilir ve cihazınızın ergonomisine çok uygun olarak üretilmiş olan taşıma çantasına da sahip olabileceksiniz.

KLPRO KLDM1820B 18Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Matkap Özellikleri

  • 50Nm maksimum tork gücü
  • Yüksük Hızı 0-500/0-1800 dev/dk
  • Li-ion akü kullanılmadığı zamanda şarjını korur, böylece daha uzun kullanım süresi sağlar
  • 20 kademeli tork ayarı ile ahşap, metal, plastikte delme ile her türlü vidalama uygulamasında üstün kontrol ve hassaslık
  • İki vitesli şanzıman ile farklı malzemelerde kullanılmak için değişken hız ve sağ/sol dönüş ayarı
  • İki vitesli şanzıman, duvar, ahşap, beton, çelik, plastik ve metalde tüm uygulamalar için yeterli
  • Kompakt tasarım tek elle rahat kullanım ve dar alanlara erişim sağlar
  • Ağırlık 1,80 Kg
  • Standart Ekipman; 2 akü, 60 dakikalık hızlı şarj aleti, kemer takma kancası, manyetik uç yuvası, taşıma çantası
 • KLPRO KLDM1820B 18Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Matkap fiyat seçenekleri aşağıdaki linktedir.

Fiyat için