KLPRO KLDM1850B 18Volt/5.0Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Matkap İncelemesi

Klipro

Klipro  Kldm1850B 18Volt/5.0 Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Matkap en son teknolojik imkanlarla üretilmiştir. Kömürsüz motor donanımına sahip olduğundan dolayı sürtünmeyi azaltır. Yine aynı özelliğinden dolayı aletinizi çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilir ve aktif çalışma sürenizi zor alanlarda dahi uzatabilirsiniz.

Klipro Kldm1850B Profesyonel Darbeli Matkap 20 kademeli tork ayarı sayesinde beton, metal, ahşap, plastik delme işlemi ve her türlü vidalama uygulamalarında tam hakimiyet ve hassaslık sağlayacaktır. Makinenizde hızlı ve kolay uç değiştirmeniz için metal ön kovanlı mandrenler de bulunmaktadır.

Konforlu ve rahat kullanım için titreşimi çok az seviyelere indiren, kauçuk kaplı kabzası bulunmaktadır. Bu sayede artık dar alanlarda da tek elle kullanım yapabileceksiniz.

LED aydınlatma özelliği sayesinde ışığın yeterli olmadığı alanlarda da size çalışma imkanı sunacaktır. Ayrıca Klipro Kldm1850B 18Volt/5.0Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Matkap aşırı yük güvenliği sayesinde, zorlamalarda, sıkışmalarda sizin ve cihazınızın zarar görmemesi için otomatik olarak kapanır.

Açma tetiğine bastığınızda ise tekrar normal kullanımına devam edecektir. Mevcut olan Çift akü donanımı sayesinde şarj süresini beklemeden kesintisiz çalışabileceksiniz.

Cihazınızı kullanmadığınız zamanlarda ise, Klipro Kldm1850B Profesyonel Darbeli Matkap kendi şarjını muhafaza edecek ve size uzun çalışma süreleri sağlayacaktır Tam uyumlu taşıma çantası ile de aletinizi ve aksesuarlarınızı temiz ve güvenli şekilde muhafaza edebileceksiniz.

KLPRO KLDM1850B 18Volt/5.0Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Matkap Özellikleri

  • Maksimum Delme Kapasitesi (Ahşap) 38mm, (Metal) 10mm, (Duvar) 13mm 50Nm
  •  Maksimum tork gücü
    Yüksük Hızı 0-500/0-1800 dev/dk
  •  Profesyonel Kullanıma uygundur
    Ağırlık 1,80 KgStandart Ekipman; 2 akü, 60 dakikalık hızlı şarj aleti, kemer takma kancası, manyetik uç yuvası, taşıma çantası
  • Maksimim Tork Gücü profesyonel kullanıma uygundur.

Ürünün detaylı fiyat seçeneklerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Ürünün fiyatı