KLPRO KLDV1820B 18Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Tornavida İncelenmesi

KLPRO KLNM1440 14.4Volt/4,0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama

KLPRO KLDV1820B 18Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Tornavida İncelenmesi

KLPRO KLDV1820B 18Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Tornavida üst düzey çalışmalardan sonra ortaya çıkan kömürsüz motor teknolojisi olanağı sunmaktadır. Kullanıcıların çok daha fazla tercih ettiği bu teknoloji sayesinde, hem enerji tasarrufu yapmış olacak hem de cihazınız sürekli bakım ihtiyacı duymayacaktır.

 Ayrıca cihazınız metal dişlilerle etkin güç devriyle size çok daha uzun bir kullanım olanağı sağlayacaktır. ve 6,35 mm “tak-unut” anahtarsız altıgen uç tutucu ile tek elinizle bile, yoğun ve yalnız çalıştığınız esnada pratik aksesuar değiştirme olanağı sağlar. KLPRO KLDV1820B 18Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Tornavida kullanılmadığı anlarda kendini dinlenmeye alıp, şarjını olduğu gibi koruyup, her kullanmadan önce şarj yapma gerekliliğinden sizi kurtarıyor. Kayar akü kolaylığı sayesinde güvenli ve pratik şekilde akünüzü değiştirebilme olanağına da sahip olacaksınız.

Çalışma esnasında titreşimi en aza indiren, kolay tutulabilen kauçuk kabza yapısı sayesinde sizi hiç yormayacak bir el aletiniz olacak. Olağan dışı kompakt ve sizi hiç yormayacak şekilde tasarlanmış  KLPRO KLDV1840B 18Volt/4.0Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Tornavida. Çift akü gibi en fazla aranan özellikler konforunu da bünyesinde barındırıyor.

LED aydınlatma özelliği sayesinde en dar ve görüşü sorunlu bölgelerde bile rahat çalışma imkanları sunuyor. Aletiniz ve aksesuarlarınızın zarar görmeyeceği, ihtiyaç duyulduğu esnada deforme olmadan, dış etkenlerden zarar görmeyecek şekilde tasarlanmış hafif ve şık çantasını rahatlıkla yanınızda taşıyabileceksiniz.

KLPRO KLDV1820B 18Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Tornavida Özellikleri

  • 180 Nm maksimum tork gücü
  • Yüksüz hızı 0-2200 / 3300 dev/dk
  • Maksimum somun çapı 6mm
  • Uç kovanı ¼”(6.35mm)
  • Uygulama hızı üzerinde daha yüksek kontrol seviyesi sunan parabolik şalter yapısı
  • Profesyonel Kullanıma uygun
  • Ağırlık 1,50 Kg
 • Standart Ekipman; 2 Akü, 120 dakikalık şarj aleti, kemer kancası, manyetik uç yuvası, taşıma çantası

KLPRO KLDV1820B 18Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Tornavida fiyatları ve detayları için aşağıdaki

Fiyat incelemesi için