KLPRO KLKD610M 1100Watt 7J 5Kg Profesyonel SDS-Max Kırıcı/Delici İncelemesi

KLPRO KLKD610M 1100Watt 7J 5Kg Profesyonel SDS-Max Kırıcı/Delici ürünü karşımıza çıkan diğer ürünlerden farklı olarak oldukça sert işler için kullanılan ürünlerden birisidir. Bu ürün gerek duvarları delme gerek ise de duvarları kırma konusunda, bizlere yardımcı olacak ürünler arasına girmektedir. Sadece bununla kalmayarak faklı modelleri de bulunan bu ürün, her anlamda bizlere fayda sağlayacak diyebiliriz. KLPRO KLKD610M 1100Watt 7J 5Kg Profesyonel SDS-Max Kırıcı/Delici ürünü için yapmanız gereken özelliklerini okumak ve daha sonrasında karar vermek olacaktır. Bunun nedeni ise; markadan gelen farklı modellerinde bulunması ile ilgilidir diyebiliriz. Bakalım karşımıza Klpro markası ile çıkan bu ürünün özelliği nelerdir.

KLPRO KLKD610M 1100Watt 7J 5Kg Profesyonel SDS-Max Kırıcı/Delici Özellikleri

  • Elbete günlük olarak baktığımız zaman pek de kullanıma uygun olmadığını görebiliyoruz. Fakat bu elektrikli el aleti ile profesyonel kullanım uygun olacaktır.
  • İş sahasında kullanacağınız bir ürün olacaktır ve bu sebepten dolayı da; depolama için ağır hizmet tipi çantası da bulunmaktadır.
  • Ürünün içerisinde derinlik çubuğu da mevcuttur. Bu çubuk sayesinde ise; gereken derinliği ölçebilecek ve rahat bir şekilde kullanacaksınız.
  • Yan tutma kolunun bulunması, aynı zamanda da oldukça kolay bir kullanımı sağlayacaktır.
  • Karşınıza çıkan bu ürünü sürekli olarak çalıştırma içerisinde olacaksanız; sabitleme tuşu da bulunmaktadır.
  • Rahat bir kullanım sağlamak amacıyla titreşimi emen kauçuk kabzası da bulunmaktadır.
  • İşlemler oldukça yumuşak bir şekilde başlangıç sağlayacağı için pek de sıkıntılı hasarlar olmayacağını göreceksiniz.
  • Titreşimi emme mekanizması sayesinde uzun süre boyunca aynı hız ile kullanabilirsiniz.

Klpro markasına ait olan bu SDS-Max Kırıcı-Delici ürünün fiyatını öğrenmek istiyorsanız, yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklamak olacaktır.

KLPRO KLKD610M 1100Watt 7J 5Kg Profesyonel SDS-Max Kırıcı/Delici