KLPRO KLKR570M 1200Watt 14J 6Kg Profesyonel SDS-Max Kırıcı İncelemesi

KLPRO KLKR570M 1200Watt 14J 6Kg Profesyonel SDS-Max Kırıcı ürünü karşımıza çıkmaktadır. Bu ürün aslına bakarsanız bizlere de birçok şekilde yardımcı olacak ve aynı zamanda bizler için de faydalı olacak ürünlerden birisi diyebiliriz. Karşımıza çıkan bu ürünü aslında genel anlamda inşaatlarda görürüz ve aynı zamanda inşaatlarda kullanılan bir ürün olduğunu görebiliriz. Söz konusu Klpro olduğu zamanda ise ürünü olduğu zaman bunun oldukça kaliteli ve aynı zamanda oldukça fazlada kullanıldığını görebiliyoruz. KLPRO KLKR570M 1200Watt 14J 6Kg Profesyonel SDS-Max Kırıcı ürünü sayesinde bizlerde söz konusu ürün hakkında bir araştırma yaptık ve ürünün diğer özellikleri hakkında bilgileri sizlere anlatacağız.

KLPRO KLKR570M 1200Watt 14J 6Kg Profesyonel SDS-Max Kırıcı Özellikleri

  • Karşımıza çıkan bu ürün sadece normal değil; aynı zamanda profesyonel kullanım içinde oldukça kullanışlı bir üründür.
  • Ürünün yan tutma kolu bulunmaktadır ve bu kol sayesinde de oldukça kullanışlı bir uygulamayı da beraberinde getirmektedir.
  • İş sahasında çalışması gereği aynı zamanda bunun için bir güvenli depolama sistemi de bulunmaktadır.
  • Rahat bir kullanım sağlamak amacıyla da titreşimi emen kauçuk kablo sistemi de bulunmaktadır.
  • Tüm profesyonel uygulamalar içinde kırma özelliği ürünün içerisinde mevcut durumda bulunmaktadır.
  • Salınımlı tutma kolu sayesinde aktif titreşim kolu da bulunmaktadır. Bu da titreşimi emen bir yapıyı beraberinde getirmektedir.
  • SDS Max Kırıcı, yine SDS Max uç sayesinde tüm profesyonel ürünler içinde oldukça uygun bir sistem karşımıza çıkmaktadır.
  • Yumuşak başlangıçlı bir yapı olması sayesinde, ürünlerin üzerinde oldukça hassas bir yapıda işlem yapabilme özelliğine de sahiptir.

Sizlere tanıttığımız bu elektrikli el aleti oldukça kullanışlı bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Sizler de bu ürünü almak için yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklamak ve bu sayede ürünün fiyatını öğrenmek olacaktır.

KLPRO KLKR570M 1200Watt 14J 6Kg Profesyonel SDS-Max Kırıcı