KLPRO KLNM1008 260Watt 10mm Profesyonel Darbesiz Tork Ayarlı Matkap İncelemesi

KLPRO KLNM1008 260Watt 10mm Profesyonel Darbesiz Tork Ayarlı Matkap İncelemesi

Profesyonel kullanıcıların her zaman takdir ederek değerlendirdiği, elektronik el aletleri kategorisinde sayısız başarısı bulunan marka güvencesi rahatlığıyla  KLPRO KLNM1008 260Watt 10mm Profesyonel Darbesiz Tork Ayarlı Matkap, sizin için nokta atışı bir tercih ve güçlü motoru sayesinde yıllar sürecek bir kullanım garanti eder.

Matkap alırken dikkat  edilmesi gereken hususlarda  profesyonel kullanıcıların isteklerine  tam cevap vermek için üretilmiştir.

motor gücünün 260watt olarak üretilmesi daha hassas ve  küçük işlerde kullanımı kolaylaştırır. 10 mm ayarı ile  maksimum kapasitesini belirtir. maksimum kapasitenin üzerinde  kullanmanız tavsiye edilmez.

Tutuş ve kullanım şekilleri defalarca test edilip  tasarlanmış cihazınız, size hem tek elinizle konforlu kullanım imkanı sunarken erken yorulmanızı da engelleyecektir.

KLPRO KLNM1008 260Watt 10mm Profesyonel Darbesiz Tork Ayarlı Matkap Entegre kemer klipsi özelliği ile cihazınızı ellerinizi kullanmadan da çok rahat bir şekilde taşımanızı sağlar.

Çok basit ve zaman kaybetmeden uç değiştirmek için anahtarsız mandrenleri kullanabilir, değişik türde malzemelerde farklı boyutlarda delik delme ve vidalama yapabilirsiniz.

Tetik üzerinden ayarlanabilir elektronik hız size daha fazla hakimiyet hissi verecektir.

KLNM1008 260Watt 10mm Profesyonel Darbesiz Tork Ayarlı Matkap Özellikleri

Sağ/sol ayarı ile rahat vidalama 8 kademeli tork ayarı vardır.

Ahşap, metal, plastikte delme ile her türlü vidalama uygulamasında üstün kontrol ve hassaslık özelliği bulunur.

yüksüz hızı 0-800 dev/dk. Maksimum Delme Kapasitesi (Ahşap) 25mm, (Metal) 10mm

Ağırlık 1,4Kg

KLNM1008 260Watt 10mm Profesyonel Darbesiz Tork Ayarlı Matkap fiyat seçenekleri için lütfen

Fiyat  bilgisi için