KLPRO KLNM1440 14.4Volt/4,0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama İncelemesi

KLPRO KLNM1440 14.4Volt/4,0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama

KLPRO KLNM1440 14.4Volt/4,0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama İncelemesi

KLPRO KLNM1440 14.4Volt/4,0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama incelemesi  cihazınız metal ve ahşap delme işlemlerinde size olağanüstü kolay ve müthiş kullanım imkanları sağlamaktadır. Elektronik hız seçeneği sayesinde, hangi tür malzeme kullanıyorsanız, kendinize ona en uygun hız kontrolün de çalışma imkanı yaratabilirsiniz.

Zorlanabileceğiniz çalışma alanlarında kendinize ve cihazınıza zarar verme ihtimali dahilinde, cihazınız tam güvenli olduğundan dolayı otomatik olarak kapanacaktır. KLPRO KLNM1440 Profesyonel Vidalama aletinizin 20 kademeli olan Tork ayarı sayesinde plastik ve metal üzerinde en başarılı vidalama uygulamalarını gerçekleştirebilirsiniz. Benzer aletlerle karşılaştırıldığında daha hafif tasarımıyla, işlerinizi daha uzun ve yorulmadan tamamlamanızı sağlayacaktır.

Kauçuk kaplanarak titreşimi en aza indirilmiş kabza yapısıyla, çok konforlu bir tutuş özelliğine sahiptir. LED aydınlatması sayesinde, çalışma alanınızı ışığın az olduğu ortamlarda bile daha  görünür kılacaktır.

Bunların yanında KLPRO KLNM1440 14.4Volt/4,0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama cihazınızın Çift Akü özelliği sayesinde, şarj olma süresini beklemeden, işlerinizin tamamlanmasında büyük zaman kolaylığı sağlayacaktır.Profesyonel ve dahası amatör olarak da size büyük kolaylıklar sağlayabilecek  cihazınız kullanılmadığı esnada, kendini dinlenmeye alarak, mevcut şarj gücünü hiç eksilmeden muhafaza etme özelliğine de sahiptir.

İki vitesli şanzıman donanımı farklı malzemeler üzerinde de değişken hız ve sağ-sol ayarı, yine son teknolojiyle birleştirilerek imal edildiğinin başka bir kanıtıdır. Şık ve kullanışlı saklama çantasını yanınızda kolayca bulundurabilecek, cihazınızı ve ek olarak diğer aksesuarlarınızı en sağlıklı ve güvenilir şekilde taşıyabileceksiniz.

KLPRO KLNM1440 14.4Volt/4,0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama Özellikleri

  • 27 Nm maksimum tork gücü
  • Ağırlık 1,25 Kg
  • Yüksüz hızı 0-350 / 0-1200 dev/dk
  • Maksimum Delme Kapasitesi (Ahşap) 30mm, (Metal) 10mm,
  • Standart Ekipman; 2 Akü, 60 dakikalık şarj aleti, kemer kancası, manyetik uç yuvası, taşıma çantası

Fiyat seçenekleri ve detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

Fiyat  bilgisi için tıklayınız.