Lavor ADVANCED 1108 / 145Bar 2300W Yüksek Basınçlı Sıcak ve Soğuk Yıkama Makinası İncelemesi

Oto kuaförlerin ve yıkama firmalarının işlerini kolaylaştırabilecek olan hızlı bir hizmeti de sağlaması ile beraber Lavor advanced 1108 yüksek basınçlı yıkama makineleri en düşük su kullanılsa da çok fazla etkili olan sonuçlar ortaya çıkarabilecek bir şekilde özel olarak üretilen makinelerdir. Sadece oto yıkama dükkanlarında kullanılmayan yüksek basınçlı yıkama makineleri aynı zamanda ise endüstriyel olarak kullanılabilen, büyük iş makinelerinin de temizlenmesinde yardımcı olmaktadır.

Yüksek Basınçlı Sıcak ve Soğuk Yıkama Makinası Özelliği Nedir?

Sıcak sulu olan tazyikli yıkama makinelere soğuk suya göre aynı miktarda basınç ile çok güzel temizlemektedir. Lavor Advanced 1108 model de hem sıcak hem de soğuk yıkama bulabilirsiniz. Soğuk su basınçlı yıkamayla karşılaştırdığımız da sıcak fonksiyonu olan yüksek basınçla yıkama makinelerindeki avantajlar kaliteli temizlik, kısa kuruma zamanı, düşük oranda temizlik kimyasalı tüketimi, daha fazla olan hijyen ve kısa çalışma süreler özellikleri arasında yer almaktadır.

Sıcak suyun kullanılması ise önemli bir zaman kazanımıdır. Çok daha iyi bir temizlik sonucu almak için sıcak suyu tercih edebilirsiniz. Uygulanacak yere göre kolay uygulanması teknolojik donanımı ve yaygın servisi ile Lavor Advanced makinesini düşünmeden satın alabilirsiniz.

Sıcak ve soğuk yıkama makinelerinde dilediğiniz temizliği yapmanız mümkündür. Lavor Advanced 1108 model ile kolaylıkla temizleme işlemlerinizi yapabilir ve zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Yüksek Basınçlı Sıcak ve Soğuk Yıkama Makinası Nerelerde Satılır?

Yüksek basınçlı sıcak ve soğuk yıkama makinesini dilerseniz internet üzerinden çok rahat bir şekilde alabilirsiniz. Hem de bugüne kadar görmediğiniz özel indirimler ile sahip olma özelliği sizlere sunulmaktadır. Oto yıkama işlerinizde ve evde yardımcı olacak basınçlı makineden memnun kalacaksınız.

Ürünü satın almak için

Lavor ADVANCED 1108 / 145Bar 2300W Yüksek Basınçlı Sıcak ve Soğuk Yıkama Makinası