Lavor INDEPENDENT 1900 / 130Bar 2.5 Hp Benzinli Yıkama Makinası İncelemesi

Lavor ındependent 1900 benzinli yıkama makinesini elektrik bulunmayan, bahçe gibi yerlerde benzin ile çalışabilen sahra tipi oto yıkama makinesidir. Gün içerisinde 5 araç yıkayabilirsiniz.

Lavor INDEPENDENT 1900 / 130Bar 2.5 Hp Benzinli Yıkama Makinası Özelliği Nedir?

Lavor Independent 1900 İtalyan üretimi olup otomatik stop sistemi bulunmaktadır. Maksimum basıncı 130 bardır. Hobi grubunda olan bu makine 2.5 HP/4 zamanlı olup motoruyla lavor grubundaki benzin motorlu yıkama makinesi grubuna girer.

Hortumun uzunluğu 5 metredir. Ağırlığı ise 14 kilogram olup herhangi bir taşımada çok fazla problem yaşatmaz. Bahçelerinizde elektriğiniz yoksa endişelenmenize gerek yok. Lavor Independent 1900 makinesi ile işlerinizi kolay olacak şekilde halledebilirsiniz.

Zamandan tasarruf sağlayıp benzinli yıkama makinesi tercihinizi Lavor Independent markasında yana kullanın. Çok memnun kalacağınız farklı özelliklerde olması ile beraber işinizi kolaylaştırıp zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

Bunların dışında bir başka özelliği ise halı yıkama makinesi olarak kullanımıdır. Oto yıkama açacak olan kişilerden de profesyonel bir şekilde araba yıkama makinesi olarak kullanılmaktadır.

Oto yıkamanızda bu ürüne yer verirseniz işlerinizi olduğundan daha erken halledebilirsiniz. Böylelikle herhangi bir sıkıntı yaşamadan sorunsuzca işlerinizi yoluna koyup, daha çok kazanç elde edebilirsiniz.

Lavor INDEPENDENT 1900 / 130Bar 2.5 Hp Benzinli Yıkama Makinası Nerelerde Satılır?

Lavor INDEPENDENT 1900 / 130Bar 2.5 Hp Benzinli Yıkama Makinası satın almak için uygun bir yer arıyorsanız, ekonomik olarak sizin için en iyi olacak şekilde aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Mağazalardan satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden tek bir tıklama ile ürüne sahip olabilirsiniz.

Ürün fiyatı için 

Lavor INDEPENDENT 1900 / 130Bar 2.5 Hp Benzinli Yıkama Makinası Fiyatı