Lavor LMX 2007 / 200Bar 3300W Yüksek Basınçlı Yıkama Makinası İnceleme

Yüksek basınçlı makine dendiği zaman akla ilk olarak yüksek basınçlı yıkama makineler ya da oto yıkama makinesi gelir. Bu makinelerin ise çalışma şeklini anlayabilmek için yüksek basıncın ne olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Su ne olursa olsun her şeyi temizlemektedir. Su moleküllerinin daha fazla elektriksel işleme girmesiyle kutuplaşma oluşur. Temas etmiş oldukları şeyleri de kolay bir şekilde temizleme özelliğine sahiptir. Yüksek basınçlı yıkama makinası Lavor LMX 2007 modelinde sıcak veya soğuk su fışkırtabilen dar hortum ve hareketli gövdesi ile beraber kirleri kolay bir şekilde temizler.

Lavor LMX 2007 / 200Bar 3300W Yüksek Basınçlı Yıkama Makinası Nerelerde Satılır?

Lavor LMX 2007 yıkama makinesi halı yıkamak içinde kullanabileceğiniz basınçlı yıkama makinesidir. Oto yıkama açacak olan kişiler rahat bir şekilde araba yıkama, tazyikli su makinesi, araç yıkama da kullanabilirler. Maksimum basıncı 200 bardır. Debi, 420 Lt. maksimum 2900 psi, ısısı 40 derecedir. Motor gücü olarak 3300 Watt ve 230 V’dir.

Yüksek basınçlı olan makineyi kullanabilmek için parçalarının tam olarak ne işe yaradığını öğrenmelisiniz. Yüksek basınçlı yıkama makinesi iki parçadan oluşmaktadır. Elektrikli motor ve elektrikli motor ile beraber çalışan yüksek basınçlı pompadır. Makineyi standart bir musluktan su ile doldurup, gerekli olan ayarları da ayarlayıp çalıştırma düğmesine basılması yeterlidir. Daha sonrasında pompa suyunun yüksek basınçlı olması için ayarlama yapabilirsiniz.

Lavor LMX 2007 / 200Bar 3300W Yüksek Basınçlı Yıkama Makinası Fiyatı

Lavor LMX 2007 yüksek basınçlı yıkama makinesini mağazalardan alabileceğiniz gibi internet üzerinden de alabilirsiniz. Kolaylık sağlayan Lavor yüksek basınçlı yıkama makinesini sadece oto yıkamada değil evinizde de kullanabilirsiniz.

Ürünün fiyatına tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Lavor LMX 2007 / 200Bar 3300W Yüksek Basınçlı Yıkama Makinası