Max-Extra MX4185 Daire Testere 1200W 185mm İncelemesi

Max Daire Testere Ürünü Hakkında ve Kullanım Avantajları

Max Daire Testere, genellikle düz çizgilerin hızlı ve doğru bir biçimde kesilebilmesi için tasarlanmış bir üründür. Alanında bunu en iyi yapan ürün Max markasına aittir. Kalın olan malzemelerde uzun kesimler yapmak istiyorsanız kesinlikle bir daire testere kullanmanız gerekecektir. Daire testereler genellikle ahşap kesimler için kullanılmaktadır. Fakat özel testere bıçakları kullanılarak diğer malzemelerde de kesim işlemi için kullanılabilme özelliğine sahip olan ürünlerdir. Bir daire testere kullanılarak kesim yapılacak başlıca malzemeler, suntai ahşap kirişler, kontrplak, sert keresteden yapılmış olan zemin döşemeleri ve alt döşeme panelleri olarak sıralanabilir.

Max Daire Testerenin Ürün Özellikleri

  • 1200 watt motor gücü
  • 185 mm testere
  • 63 mm kesme derinliği
  • Ağırlık 3.7 kg

Max Daire Testere size mükemmel, temiz kesimler sağlayacaktır. Konforlu bir çalışma da gene sizleri beklemektedir. Özellikle sessiz çalışma, oldukça az gürültü, hissedilir derecede düşük titreşimi bulunmaktadır. Uzun kullanım ömrüne de özellikle değinmek gerekir. En iyi malzeme ve tasarımın yanında üretim deneyimiyle daha uzun bir kullanım ömrü mümkün olabilmektedir. Bir kullanıcı için bu özellikler olmazsa olmaz özelliklerdir. İşinde profesyonel olan bir ahşap işlemeci, uzmanlığı ne olursa
olsun, kesim hassasiyeti ve dayanım süresi açısından birinci sınıf sonuçlar onun olmazsa olmazıdır.

Mükemmel kesimler için en keskin ve sert dişlere de sahiptir. Yüksek teknoloji olma özelliğine sahip olan bu cihazın üretimindeki hassaslık ve çok ince zımpara diskleriyle bağlantılı olan en dar toleransları, mükemmel kesmeyi sağlayacaktır ve en hassas kesimleri kullanıcıya garanti eder.

Uygun devir sayısı her daire testerenin bıçak çapına göre değişiklik gösterecektir. Bu sebeple daire testere bıçağının üzerinde yazılı olan azami devir sayısı asla aşılmamalıdır. Eğer bu değer aşılırsa testere bıçağı özelliklerini kaybedecektir bu da kesim kalitesinin düşmesine sebep olacaktır.

Bu ürünün fiyat bilgisini öğrenmek için

https://www.07magaza.com/urun/max-extra-mx4185-daire-testere-1200w-185mm/