Michelin MC92423 500ml Lastik Tamir Spreyi İncelemesi

Michelin MC92423 500ml Lastik Tamir Spreyi İncelemesi

119 yıl önce kurulmuş olup, Avrupa’da çok büyük bir üne sahip olan, lastik konusunda her zaman en önemli icatların sahibi  Michelin firmasının en ileri teknoloji kullanarak  ürettiği  Michelin MC92423 500ml Lastik Tamir Spreyi’nin öncelikli amacı lastiğiniz patladığında, patlamış lastiğinizi şişirmek, tamir etmek ve yolunuza güvenli bir şekilde devam etmenizi sağlamaktır.

Sprey içerisinde yer alan özel üretilmiş madde lastiğin patlayan yerini kapatacak ve lastiğinizi şişirerek yolunuza sorunsuz şekilde devam etmenizi sağlayacaktır.

Michelin MC92423 500ml Lastik Tamir Spreyi  Özellikleri

Michelin MC92423 500ml Lastik Tamir Sprey lastiğinizin patladığı durumlarda elleriniz dahi kirlenmeden, lastiğinizi değiştirmeye veya stepne takmanıza gerek duymadan, çok  kısa bir zamanda lastiğinizi onarıp şişirerek yolunuza devam etmenizi sağlar.

Lastik Tamir Sprey kullanımı o kadar pratik ve hızlıdır ki zor hava koşullarında lastiğinizle saatlerce uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Lastiğinizi Michelin tamir spreyi ile tamirini yapıp, şişirdikten sonra en fazla 80km/s (50mph) hız ile aracınızı sürmenizi tavsiye ediyoruz.

 Ekstra fizik gücü veya herhangi bir kişinin daha yardımına gerek kalmadan bayan sürücülerimizde çok rahat bir şekilde ürünümüzü kullanabilirler.

 Michelin lastik tamir spreyi bütün ithal veya yerli araç ayırt etmeksizin tamamında kullanılabilir.

 Bunun dışında motosiklet, hafif ticari araçlar, ATV ve bisiklet lastiklerinde de gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz
Michelin MC92423 500ml Lastik Tamir Spreyini kullanmadan önce çalkalayıp o şekilde kullanıma hazır hale getirin

Spreyi lastiğe bağlayın, lastik şişene kadar butona basarak lastiği şişirin ve yolunuza devam edin.

Zaten kullandığınız takdirde uyguladığınız işlemin ne kadar basit ve işlevli olduğunu kendi gözlerinizle göreceksiniz.
Michelin MC92423 500ml Lastik Tamir Sprey’inin benzer ürünlerden ve firmalardan farkı, lastik yanaklarında da oluşabilecek delinme ve patlamaları dahi yine aynı emniyetli ve kolay bir şekilde tamir edebilmesidir.

Yolculuk esnasında lastiğinizin ne zaman patladığını zamanında anlayamayabilirsiniz, fark ettiğiniz esnada da tamir spreyini hala kullanabilirsiniz, Michelin ürünü çok kapsamlı şekilde en üst testleri başarıyla geçmiştir.

Standartların çok üstünde kendine yer edinmiş ve üstün performansını onaylamıştır.

Michelin MC92423 500ml Lastik Tamir Spreyi Detayları

Michelin MC92423 500ml Lastik Tamir Sprey’i yapılan testlerde 4mm çapında, 50mm uzunluğunda bir çivinin lastiği delmesinden sonra 400km yol yapmış ve sonrasında Michelin tamir spreyi uygulanmıştır, 400km yolgidilmiş olmasına rağmen

Michelin tamir spreyi lastiği 0,9 bar şişirmiş ve aracın yoluna devam etmesi sağlanmıştır.

Fakat diğer rakip firma ürünleriyle uygulama yapılan araç, ancak 200km ye kadar benzer performansı verebilmiştir.

Michelin Lastik Tamir Sprey’ini güvenilir bir şekilde kullanacağınızdan ve lastiğinize hiçbir zarar vermeyeceğinden emin olabilirsiniz, tamirciye gittiğinizde ve lastiğinizin içini sıcak su ile yıkattığınızda kolayca temizlenecektir.

Ürünümüzün sevki  ellerinizin kirlenmemesi için bir çift eldiven ve dizlerinizin kirlenmemesi için plastik zemin örtüsü ile beraber yapılmaktadır.

Michelin MC92423 500ml Lastik Tamir Sprey fiyat seçenekleri için