Mobicool W48 12/220Volt AC/DC 48 Litre Oto Buzdolabı Ürün İncelemesi

Mobicool W48 12/220Volt AC/DC 48 Litre Oto Buzdolabı Ürün arabası olanlar için oldukça kullanışlı bir üründür. Kim istemez ki yaz ayların gerek piknik yapmayı gerek ise de denize gitmeyi? Elbette herkes ister. İşte tam da bu noktada aklımıza gelen tek soru içecekleri nerede soğutacağız, bu durum için karşımıza oldukça güzel ve aynı zamanda da oldukça kullanışlı bir ürün çıkıyor. Bu ürün sayesinde sizler içeceklerinizi serin serin içeceksiniz. Her araba için ideal olan ve aynı zamanda da kullanılabilir olan; Mobicool W48 12/220Volt AC/DC 48 Litre Oto Buzdolabı Ürün sizlere de oldukça faydalı olacaktır diyebiliriz. Sizlere bu ürün adına birkaç özellikten bahsedeceğiz.

Mobicool W48 12/220Volt AC/DC 48 Litre Oto Buzdolabı Ürün Özellikleri

  • Ürünümüz içerisinde A++ enerjisi kullanılmaktadır. Bu enerji sayesinde ise; sizlerde bu enerjiden tasarruf edileceğini göreceksiniz. Ardından ise buna göre hareket ederek, ürünü almaya karar vereceksiniz.
  • Ortamın durumuna göre, minimum olarak -16 dereceye kadar soğutma imkanını karşımıza çıkartır. Bu sayede de sizlerde maksimum faydanın nasıl alınacağını anlayabilirsiniz.
  • Bu oto buzdolabı için bir boyuttan bahsediyorsanız; 2.5 litre kadar olan şişeyi dik bir şekilde yerleştirerek, ne kadar uzunlukta olduğunu anlayacaksınız.
  • Ürünümüzün kapak kısmına entegre edilmiş ve aynı zamanda da oldukça kullanışlı olan bir kısım bulunur. Bu da özel conta olarak karşımıza çıkar. Bu sayede çok daha uzun süreli koruma ve soğutma sağlayacaktır.
  • Son olarak şehirler arası yolculuk belki de bizler için en büyük değerlerden birisidir. Fakat yiyeceklerimizi muhafaza etme konusunda her zaman için sekteye uğrarız. Bu oto aksesuarı sayesinde bu durumun dahi önüne geçeceksiniz.

Mobicool W48 12/220Volt AC/DC 48 Litre Oto Buzdolabı Ürün hakkında fiyat bilgisi için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Mobicool W48 12/220Volt AC/DC 48 Litre Oto Buzdolabı Ürün