Oleo-Mac GS200E 1900W 41cm Elektrikli Testere Ürün İncelemesi

Oleo-Mac GS200E 1900W 41cm Elektrikli Testere

Ürün Özellikleri

Oleo-Mac GS200E 1900W 41cm Elektrikli Testere, daha çok amatör ve bu işle hobi olarak uğraşanlar için uygun bir makinedir. Bu ürün geliştirilmiş 1900 Watt motor gücü, 230 V gerilim ve 50 Hz frekans özellikleriyle amatörler için kolay bir kullanım sunuyor. Oleo-Mac GS200E 1900W 41cm Elektrikli Testere’nin pala uzunluğu 41 cm olarak tasarlanmış. Kolay kullanım sağlaması açısından ebat olarak küçük bir görünüme sahip olan bu makine toplamda 4.4 kg ağırlığa sahip. Ağaç kesme makinesi konusunda amatör olanlar için kolay kullanım sağlamak amacıyla otomatik yağ pompası kullanılmış. Aynı zamanda 200 ML zincir yağı deposuyla ürünün teknik aksamı tamamlanmış.

Ürün Avantajları

Oleo-Mac GS200E 1900W 41cm Elektrikli Testere hitap ettiği müşteri çevresi bakımından daha çok amatör kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Bahçe işleri ya da küçük çaplı tarım işleri için gayet uygun olan bu makine çelik kavrama ve güç aktarım elemanlarıyla basit bir kullanım sunuyor. Makinede iç frenlemenin yanında geri tepme gibi acil durumlarda makineyi durduran ikinci bir fren sistemi kullanılmış. Modern bir tasarıma sahip Oleo-Mac GS200E 1900W 41cm Elektrikli Testere, çift frenleme sistemi ve avuç içi kavramasıyla çalışan emniyet seviciye sahip olarak güvenlik seviyesini arttırmış.

Ürünün diğer avantaj sağladığı noktalardan biri ise, makinenin kullanım ömrünü arttıran termik emniyet şalteridir. Makinenin aşırı ısındığı zamanlarda otomatik olarak devreye giren bu emniyet şalteri, makineyi otomatik olarak kapatır. Makinenin soğumasına ve yeniden çalışabilir hale gelmesine kadar çalışmasını da engelleyen emniyet şalteri sayesinde, makinenin yanmasının önüne geçilmiş. Bu bağlamda Oleo-Mac GS200E 1900W 41cm Elektrikli Testere, kullanıcı konforu ve emniyeti arttıran özellikleriyle amatörler için doğru tercihtir. Eğer siz de almaya karar verdiyseniz, bu siteyi ziyaret ederek ürünü kolayca alabilirsiniz.