Oregon 160SDEA129 / 41cm 91” 28 Diş Kılavuz İnceleme

Oregon 160SDEA129 / 41cm 91” 28 Diş Kılavuz konusunda sürekli yeni bir çalışma sunuyoruz ve ihtiyaçlarınıza dair de kaçırılmayacak çözümleri kendi içinde ön plana çıkarıyoruz. Zaman kaybetmeyin ve beklentilerin tamamını kendi içinde yenilemeye başlayalım.

Oregon 160SDEA129 / 41cm 91” 28 Diş Kılavuz Özellikleri

Ürün özellikleri olarak baktığımız zaman, kampanya bazlı pek çok seçeneğe kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Farklı fiyat seçenekleri, alternatif yenilikler ve organize edilen her bir hizmet için tek yapmanız gereken bütün bu çözümleri kullanmanız ve yenilikleri de kendi içinde ön plana çıkarmanız olacaktır. Geleneksel ayrıcalıklar, fırsatlar ve estetik yenilikler için ön plana çıkarılan her türlü seçimi, tek bir tıklama ile kullanabilir ve rahatlıkla takip edebilirsiniz. Ürünlerin kullanımına baktığımız zaman hizarlar için genellikle en uzun vadeli olan modeller tercih ediliyor. Bizim de amacımız sizlere bu tasarımları en hızlı şekillerde sunmak olacak bu yüzden.

Kılavuz Tipi:Makaralı
Kılavuz Boyu:41 cm
Kanal Genişliği:.050″- 1,3 (inch-mm)
Diş Sayısı:28
Zincir Adım:3/8″- 91 (inch)
Uyumlu Marka / Model
Oleo-Mac, Efco, Alpina, Castor, Dolmar, McCulloch, Partner, Poulan, Einhell, Bosch, Ikra, Makita, Ryobi

Oregon 160SDEA129 / 41cm 91” 28 Diş Kılavuz Fiyatları

Kampanyaların arasında, fiyat ve farklı ödeme seçenekleri bulunuyor. Tasarım olarak kendini her zaman büyüten Oregon markası, yeni modelleri ile ve güncel fiyatları ile karşınıza çıkmaya tüm hızı ile devam edecek. Seçeneklerin ve kalitenin ayrıntılarını ve farklarını bu denge dahilinde incelemeniz ve ön plana çıkarmanız için de ihtiyaçlarınız için bir çözüm üretebilir ve çalışmaların çoğunu organize edebiliriz. Bu yüzden sitemizde yer alan fırsatların ve tasarımların tamamını tek bir tıklama ile kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz.

 

Oregon 160SDEA129 / 41cm 91” 28 Diş Kılavuz Fiyatı