Oregon 200PXBK095 / 51cm .325” 39 Diş Kılavuz İncelemesi

Oregon 200PXBK095 / 51cm .325” 39 Diş Kılavuz İncelemesi ile ilgili her şeyi size özel sunuyoruz ve sizin için ön plana çıkarıyoruz. Bu ürünlere dair gerçekten büyüyen, yenilenen ve ilerleyen, ihtiyaçlarınıza dair kaçırılmayacak çözümler sunan her bir fırsat ve detay için tek yapmanız gereken sitemizi kullanmanız ve bu sayede daha rahat, hızlı ve ayrıntılı bir yenilik yaratmanız olacaktır. Bunlara dair zaman kaybetmeyin ve her bir sistemi, her bir ihtiyacı da kendi içinizde yenilemeye başlayın. Sitemiz üzerinde büyüyen, ön plana çıkarılan ve organize edilen bütün kılavuz hizmetleri için, daha fazla zaman kaybetmeyin ve yeniliklerin tamamını da kendi içinde büyütmeye başlayın. Sizin için bu şekilde bir çözüm sunuyor ve fırsatları da ön plana bu şekilde çıkarıyoruz.

Oregon 200PXBK095 / 51cm .325” 39 Diş Kılavuz Teknik Özellikleri

Ürün ile ilgili teknik özelliklere bakarsak, karşımıza çıkarılan birbirinden farklı seçimleri ve yenilikleri çok rahat bir şeklide görebilirsiniz. Zamana dair pek çok seçim, pek çok ayrıntı ve fırsat için bunca güzelliği kolaylıkla kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz.

Kılavuz Tipi:Pro-Am
Kılavuz Boyu:51 cm
Kanal Genişliği:.050″- 1,3 (inch-mm)
Diş Sayısı:39
Zincir Adım:.325″ (inch)

 

Uyumlu Marka / Model
Husqvarna, Jonsered, Oleo-Mac, Efco, Alpina, Castor, Dolmar, Makita, McCulloch, Partner, Shindaiwa, Solo modelleri ile uyumlu olan bu ürün için, sizler de hızlı sipariş verebilirsiniz. Hizar kullanımında önemli olan sağlamlıktır. Zincirin kopmaması gerekir. Bu yüzden bunları yaparken de kendi içinizde yenilenen ve büyüyen bir kaliteyi ön plana çıkarmanız yeterli olacaktır.

Oregon 200PXBK095 / 51cm .325” 39 Diş Kılavuz Fiyatı

Ürüne dair gerçekten yoğun bir ilerleme sunuyor ve karşısında hepsini tek bir tıklama ile ön plana çıkarıyoruz. Sizin için büyüyen, yenilenen ve karşınıza çıkarılan her bir tıklaması için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

 

Oregon 200PXBK095 / 51cm .325” 39 Diş Kılavuz Fiyatı