Oregon 288ATMD009 / 71cm 3/8” 46 Diş Elmas Kılavuz İnceleme

Özellikle benzinli testerelerde kullanılan bu kılavuzlar, ağaç kesme işlemlerinde büyük kolaylık sağlayacaktır. Çünkü Oregon kılavuz söz konusu olduğu zaman farklı bakışlar ve tasarımlar çıkıyor karşımıza. Hem ustaların işini kolaylaştıran bu ürünler, hem de kolay ve garantili kullanımı ile bize de net çözümler çıkarıyor. Bu yüzden tamamen beklenti ve tamamen güzel bir çalışma mantığı ile ilerlediğini söyleyebiliriz. Garantili bir hizmet ve beklentilere yönelik çalışmalar için gerçekten tercih edilebilecek olan Oregon kılavuz ürünlerini sizler de kolaylıkla kullanabilir ve tercih edebilirsiniz. Çünkü ürünün garantili olması pek çok ağaç kesme ustası için önemli bir artı yaratıyor. Bu konularda cihazı kullanmak büyük bir emek istediği için, sık sık kullanılan benzinli testerelerde özellikle güç sürekli artıyor. Haliyle kılavuzların dayanma süresi de düşüyor.

Oregon Diş elmas kılavuzu

Bu konuda gerçekten bazı alanlarda ilerleyen ve büyüyen bir özellik sunuluyor. Ürün özelliklerini şu şekilde anlatabiliriz. En azından bu sayede cihazı kullanacak olanlar için büyük bir kolaylık olmuş olur.

Kılavuz Tipi:Elmaslı
Kılavuz Boyu:71 cm
Kanal Genişliği:.058″- 1,5 (inch-mm)
Diş Sayısı:46
Zincir Adım:3/8″ (inch)

Yukarıda gördüğünüz listede ürünün boyutları ve kanal ile ilgili beklentileri var. Hem size dair daha farklı, hem de daha özgün bir yakınlıkta karşınıza çıkacak olan bütün çalışmaları tek bir tıklama ile kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Çalı budamak ya da ağaç kesmek için birbirinden farklı kılavuzlar bulunuyor. Bu yüzden tercihlerinizde kesinlikle size özel bir ürün olmasına dikkat edin. Eğer aradığınız ürün Oregon 288ATMD009 / 71cm 3/8” 46 Diş Elmas Kılavuz modeli ise kesinlikle uygun ödeme seçenekleri ile bulabilirsiniz.

Oregon 288ATMD009 / 71cm 3/8” 46 Diş Elmas Kılavuz Fiyatı

Ürünün fiyatı için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz;

Oregon 288ATMD009 / 71cm 3/8” 46 Diş Elmas Kılavuz