Oregon HT255 Şarjlı Çim Biçme Makinası İncelemesi

Oregon HT255 Şarjlı Çim Biçme Makinası Hakkında

Oregon HT255 Şarjlı Çim Biçme Makinası, bahçenizdeki çimleri en kolay ve pratik yoldan rahatlıkla gerçekleştirebilmenizi sağlayacak olan ok kullanışlı bir üründür. Ürün sarjlı olması sebebiyle pratik kullanım ve kısa zamanda en rahat şekilde çimlerinizi biçmenizi sağlar. Oregon HT255 Şarjlı Çim Biçme Makinası, lithium ion akü ile birlikte kullanılmaktadır. Lithium ion teknolojisi, gelişmiş tasarımıyla amatör ve profesyonel kullanıcılar için biçilmiş kaftandır, yeniden doldurulabilme özelliğiyle kullanıcılara profesyonel ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Lithium ion teknolojisi, şarjı yeniden doldurabilmek için onların tamamen boşalmasına ihtiyaç duymaz. İstediğiniz zaman şarj edilebilme özelliğine sahip olması kullanıcılar için önemli bir avantajdır. Lithium ion teknolojisi, ağırlık ve büyüklük özelliklerine göre yüksek güçte olmasıyla en çok tercih edilen şarj etme teknolojisidir.

Oregon HT255 Şarjlı Çit Biçme Makinası ile yanında gelecek olan C600 Şarj Cihazı ve 4.0Ah Lithium ion akü cihazları ürün fiyatına dahildir. Bu da Oregon markasının tercih edilebilirliğini ve kalitesini artıran çok önemli bir etkendir.

Oregon HT255 Şarjlı Çit Biçme Makinası, kullanışlı ve hafif yapısıyla pratik bir kullanım sağlar, çimleri biçerken istediğiniz hız ve profesyonel bir kullanım deneyimi yaşayacaksınız. Kolay taşınabilirliği pratik ve kolay kullanımın en önemli öncülüdür. Şarjlı çim biçme makineniz bu nedenle üretilmiştir. Size de güvenli kulanımın keyfini çıkarmak kalacaktır.

Oregon HT255 Şarjlı Çit Biçme Makinası ürününün diğer teknik özellikleri aşağıdaki gibidir:

 Güç / Gerilim 2.4 Ah / 36V – 4.0 Ah / 36V
 Çalışma SÜresi 60/dk – 100/dk
 Bıçak Tipi Çift
 Bıçak Uzunluğu 60cm
 Kesici Diş Aralığı 30mm
Ağırlık 4 kg

Bu ürünün fiyat bilgisini öğrenmek için

Oregon HT255 Şarjlı Çit BiçmeMakinası