Oregon LM300 Şarjlı Çim Biçme Makinası 36V 40cm İncelemesi

Oregon LM300 Şarjlı Çim Biçme Makinası Alanında Uzman

Oregon LM300 Şarjlı Çim Biçme Makinası, bahçenizin en uğraşı gerektiren fakat doğru yapıldığında bahçe zevkinizi iki katına çıkaran çim biçme işleminizi en profesyonel yoldan yapan bir üründür. Oregon LM300 Şarjlı Çim Biçme Makinası, çim biçme konusunda aradığınız özelliklere sahip olan tek markadır.

Lithium ion teknolojisine sahip olan Oregon LM300 Şarjlı Çim Biçme Makinası, elektronik ürünlerde kullanılan son modern teknolojiye sahiptir. Uzun ömürlü kullanımların yegane yolu yeni nesil uzun ömürlü teknoloji olan lityum ion teknolojisidir. Lithium ion teknolojisi, şarj etme konusunda kusursuz deneyim sağlar. Şarjın sonuna kadar boşaltılmasını beklemek zorunda kalmazsanız, istediğiniz her an şarj edilebilme özelliğine sahiptir. Bunun sonucunda uzun ömürlü olması konusunda herhangi bir kayba uğramazsınız. Kaliteli bir kullanım siz uzman kullanıcıları beklemektedir.

Oregon LM300 Şarjlı Çim Biçme Makinası, 6 kademeli kesme yüksekliğine sahiptir. Fırçasız motoru vardır ve polipropilen şaseye sahiptir. Polipropilen teknolojisi çok yaygın bir kullanıma sahiptir. Kimyasal solventlere karşı aşırı dirençli bir özelliği bulunmaktadır. Darbe dayanıklıdır ve 100 dereceye kadar çalışma sıcaklığına çıkabilir. Tüm bu özellikler ürününüzün daha kaliteli ve sağlam olabilmesi için geliştirilmiştir.

Oregon LM300 Şarjlı Çim Biçme Makinası ürününün diğer teknik özellikleri ise şunlardır:

Güç / GeriliM2.4 Ah / 36 V – 4.0
Ah / 36 V
MotorFırçasız tip
ŞasePolipropilen
Kesme Genişliği
Alanı
40 cm – 16″ / 500
metrekare
Kesme Yüksekliği6 Kademeli
Sepet Kapasitesi50 Lt
İlerlemeİtmeli
Ağırlık13,9 kg

C600 Şarj Cihazı ve 4.0Ah Lithium ion aküsü fiyata dahildir. Böylece ekonomik olarak da size avantaj sağlayan bir ürün olacaktır. Uzun ömürlü şarjı ve profesyonel kesim özelliğiyle bahçenizdeki çimleri profesyonel şekilde biçecektir ve size bu yönüyle zaman kazandıracaktır.

Bu ürünün fiyat avantajını öğrenmek istiyorsanız

Oregon LM300 ŞarjlıÇim Biçme Makinası 36V 40cm