Oregon PS250 Şarjlı Yüksek Dal Budama Testeresi İncelemesi

Oregon PS250 Şarjlı Yüksek Dal Budama Testeresi ürünü tam da zamanında karşımıza çıkan ürünlerden birisidir diyebiliriz. Son zamanlarda oldukça fazla ve aynı zamanda oldukça geniş bir çapta dikkat çeken dal budala işlemi, eskidi gibi değil; aksine yerini yeni yöntemler almış durumdadır. Aslına bakarsanız, bu durumun iyi olduğunu söylemek doğru olacaktır. Hem daha pratik ve aynı zamanda daha kolay bir şekilde işlemler gerçekleşecek hem de bunu çok daha kısa sürede yapacaksınız. Oregon PS250 Şarjlı Yüksek Dal Budama Testeresi ürünü sayesinde artık yorulmaya son ve bahçe işlerinde de yeni bir dönem başlıyor diyebiliriz. Bakalım bu ürün hakkında özellikler neler, bunlara değinelim.

Oregon PS250 Şarjlı Yüksek Dal Budama Testeresi Özellikleri

  • Ağırlığına baktığımız zaman aslında pek de zor bir kullanım olmadığını görebiliyoruz. 4.9 kg ağırlıkla karşımıza çıkmaktadır.
  • Yağ pompalama durumunun otomatik olması, gerek çalışma aşamasında gerek ise de tam da aleti yeni bıraktığınız zaman, sizlere pek de sıkıntı yaşatmayacaktır diyebiliriz.
  • 20 cm olan kılavuz uzunluğu sayesinde hem kolay hem de konforlu bir kullanım sağlayacaksınız.
  • 325-500 dal arasında bir kesim kuvveti bulunmaktadır. Yine bu duruma baktığımız zamanda ise; dal budama testeresi ürününün işini en iyi şekilde yapabileceğini görebiliyoruz.
  • Yağ deposuna baktığımız zaman; 0,100 litre kadar yağ aldığını görebiliyoruz. Hem çok yağ harcamayarak oldukça kaliteli bir iş ortaya çıkartabildiğini de anlıyoruz.

Karşınıza çıkan bu Oregon markalı şarjlı dal budama ürünü hakkında bunları söyleyebiliyoruz. Eğer sizlerde bu ürünü beğendiyseniz ve aynı zamanda satın almak istiyorsanız, yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklamak olacaktır.

Oregon PS250 Şarjlı Yüksek Dal Budama Testeresi