Öznur 5×2,5 TTR 100 Metre Kablo İncelemesi

Öznur 5×2,5 TTR 100 Metre Kablo gerek evlerimizde olsun gerek ise de farklı yerler olsun karşımıza çıkan bu ürünler aslında her şekilde kullanıma uygun ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Karşımıza çıkan bu kablo aslında herkesin evinde bulunan ve aynı zamanda kullanılan bir kablo olmasının yanı sıra sizlere de tavsiye niteliğinde belirtmek istediğimiz bir üründür diyebiliriz. Gerek marka açısından olsun gerek ise de bu markanın karşımıza çıkarttığı fiyat bağlamında olsun; Öznur 5×2,5 TTR 100 Metre Kablo ürün hem kullanışlı bir üründür hem de evlerde bulunması gereken bir ürün olarak karşımıza çıkmıştır. Bizler de sizler için bu ürünü inceledik ve çeşitli özelliklerini sizler için bir araya topladık diyebiliriz.

Öznur 5×2,5 TTR 100 Metre Kablo Özellikleri

  • Karşımıza çıkan bu ürünün akım taşlama kapasitesine baktığımız zaman, Havada 25A şeklinde olduğunu görüyoruz.
  • 20 dereceye kadar iletken bir direnci bulunmaktadır.
  • Özellikle de evde kullandığımız kablolarda karşımıza çıkan en önemli özelliklerden biriside metresi ile ilgilidir. Bu ürünün metresi ise; 100 metre olarak görülmektedir.
  • Dış çapına bakıldığı zamanda ise; 100 metre kablo ürününün dış çapı da yaklaşık olarak 13 mm olarak karşımıza çıkmaktadır.
  • 160 derece olduğu zamanda ise maksimum kısa devre yapma durumu meydana gelmektedir.
  • Mekanik bakımından oldukça az zorlanan ve aynı zamanda rutubetli yerlerden kullanılan ev gereçleri için kullanıma uygun olan enerji kabloları ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır.
  • Yapısına baktığımız zamanda ise fleksibel bakır iletken olduğunu görebiliyoruz.

Evlerinizde büyük bir ihtiyaç konusu olan ve Öznur markasına ait olan 100 metre enerji kablosunun aşağı yukarı özelliklerinden söz ettik. Eğer sizlerde bu ürünü almak ve devamında kullanmak istiyorsanız; aşağıdaki link üzerinden ürünün fiyatını görebilirsiniz.

Öznur 5×2,5 TTR 100 Metre Kablo