Palmera B431333 Amortisör BG430 İncelemesi

Palmera B431333 Amortisör BG430 İncelemesi

Palmera B431333 Amortisör BG430 aracınızın yükü ne olursa olsun konforlu kullanım sağlayacak son derece kaliteli bir üründür. Patlamaya karşı yüksek mukavemet sağlamaktadır. Nitelikli olması ile sallanmayı gövdenin hissetmesinin önüne geçmektedir.

Bütün etki direkt olarak sıvıya geçmektedir. Yağın dışarı çıkması vb. sorunlar görülmemektedir. Her türlü basınç etkisini rahatlıkla karşılayabilecek üstün niteliğe sahiptir. Set geçişlerinde dahi patlama riski minimumdur. Kalitesini ölçmek adına aracın ön kısmından sallama hareketi yapabilirsiniz.

Etkiyi gövdeye iletmediği açıkça anlaşılabilir. Standart amortisörlere kıyasla toza karşı çok daha dayanıklıdır. Aracın esnekliğini arttırmak adına alanında en etkili üründür. Yay salınımını kontrol ederek rahat bir şekilde aracınızı kullanabilme olanağı sağlamaktadır.

 

Palmera B431333 Amortisör BG430 Özellikleri Nelerdir?

Palmera B431333 Amortisör BG430 minimum çift değiştirme gereksinimine ihtiyaç duyan son derece kaliteli bir üründür. İçeriğinde mevcut dayanıklı bir piston sayesinde yağ ya da gazın iletiminin kontrollü olmasını sağlar. Küçük deliklerden piston hareketi ile geçişleri sağlamaktadır.

Kullandığınız aracın daha konforlu olması adına pek çok yapısal artısı vardır. Yağ yapısı sayesinde geçişleri yavaşlatıcı etki göstermekte ve olayı yumuşatarak kolaylık sağlamaktadır. Isınma ya da yumuşak olma gibi problemlerin önüne geçmektedir.  Aracın yaylanmasını azaltır.

İçeriğindeki sıvı hareketi sayesinde şaseye direkt etki vermez. Ürününüzün gereksiz sesler çıkarmasını engeller. Sıvıların sıkışmaz olması prensibine dayanan bir sistemi vardır. Hidrolik pistonu yukarı çıktığında sıvı küçük deliklerden hareket ederek geçiş yapacaktır. Deliklerin çapının az olması hızını yavaşlatmaktadır. Kullanım sırasında rahat etmeniz adına oluşan hareketleri gövde kısmına yönlendirmemektedir. Düzgün kullanımlarda uzun ömürlüdür. Aracın özellikle kavisli yollarda sizi rahatsız etmemesi adına önemli bir üründür. yaylı sistemle beraber kullanılması gerekir.

Fiyatı için

Palmera B431333 Amortisör BG430